Forum
Autor
Wiadomość
Oneiro
Gość
Dodano: 2014-03-16 21:55:07
Pan gosc, postapil slusznie, jak nie ma argumentow to sie milczy ;)
Gość
Dodano: 2014-03-16 22:56:12
Argumenty mam, tylko jak nie czytacie uważnie, to nie ma większego sensu ich przytaczać. Bo i po co, jak czytelnik i tak miałby je źle zrozumieć? Przykłady masz powyżej. Poza tym, jak chcesz dyskutować na forum, to naucz się kultury. Obrażanie kogoś, kto ma odmienne poglądy od twoich nie zachęca do traktowania poważnie takiej "rozmowy".
Oneiro
Gość
Dodano: 2014-03-19 21:00:47
Argumenty mam, tylko jak nie czytacie uważnie, to nie ma większego sensu ich przytaczać. Bo i po co, jak czytelnik i tak miałby je źle zrozumieć? Przykłady masz powyżej. Poza tym, jak chcesz dyskutować na forum, to naucz się kultury. Obrażanie kogoś, kto ma odmienne poglądy od twoich nie zachęca do traktowania poważnie takiej "rozmowy".

Filmik nie jest argumentem i dodatkowo mówi tylko o OBE, które nie istnieje. Jeśli jest to te moje również są dowodem na to, że boga nie ma.
Świadomy sen nie ma związku z ezoteryką, zjawisko to jest badane przez psychiatrów i psychologów (http://www.lucidity.com/SleepAndCognition.html), nie ma żadnych świadectw opętań czy czegokolwiek podobnego, po LD, a do tego wielu katolików to praktykuje. :D
Nie będę Ci narzucał swojego, zdania, na ten temat, ale polecam spróbować, a potem się na ten temat wypowiadać :D
Gość
Dodano: 2014-03-19 22:47:47
Twierdzisz, że filmik nie jest argumentem, a sam wklejałeś linki. Poza tym zamieszczony przeze mnie link to nie jest jakiś tam filmik a fajny, profesjonalnie zrobiony reportaż. I nie pada tam nawet nazwa "obe". Wysłuchaj to, dowiedz się, jak w tej chwili funkcjonuje główny bohater, Leszek (a więc jakie są efekty jego wiary). Zachęcam.
OneiroSociety
Gość
Dodano: 2014-03-21 15:49:33
Twierdzisz, że filmik nie jest argumentem, a sam wklejałeś linki. Poza tym zamieszczony przeze mnie link to nie jest jakiś tam filmik a fajny, profesjonalnie zrobiony reportaż. I nie pada tam nawet nazwa "obe". Wysłuchaj to, dowiedz się, jak w tej chwili funkcjonuje główny bohater, Leszek (a więc jakie są efekty jego wiary). Zachęcam.

Juz w opisie, pada to slowo.
Te moje tez sa fajne ;)
Czyli jednak nie masz dowodow na to ze LD nie jest zwiazane z ezoteryka, i ze moze byc alternatywa dla narkotykow?
Doswiadcz i zobacz, bardzo polecam ;)
Oneironauta
Gość
Dodano: 2014-12-19 23:16:41
Książka dla zainteresowanych tematem OOBE https://www.youtube.com/watch?v=we0eLQhz45I
Gość
Dodano: 2014-12-19 23:52:50
Meshy
Gość
Dodano: 2015-12-08 10:57:31
OOBE i LD nie musi być wcale bezpieczne. Robert Noble mówi, że wyjście z ciała i świadomy sen to dokładnie to samo. Zgadzam się z nim w pełni potwierdzając to własnym doświadczeniem. Mało kto boi się świadomych snów tak jak wychodzenia z ciała. Ciekawe czym to jest spowodowane.
Gość
Dodano: 2017-12-08 21:49:22
https://www.youtube.com/watch?v=5xC_rVp9M98&list=PL24689A36B95A2975&index=1

Znów wrzucasz te pierdoły od jakiegoś nawiedzonego kolesia?
Mikos4212
Gość
Dodano: 2018-02-13 10:07:29
Ogólnie obbe jest interesujące. Myśle, że kiedyś odważę się tego spróbować.

12345
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja