Forum
Autor
Wiadomość
bobby_z
Gość
Dodano: 2013-01-29 16:58:54
Bo wkurwia mnie to, że sami obrażają inne wierzenia a jak przychodzi ze ktoś ich obraża (np antyreligijni.pl) to się oburzają.
Ponadto z ciała wychodzisz zawsze podczas snu tylko o tym nie wiesz ;)
(i nie pamiętasz!)
Gość
Dodano: 2013-01-29 18:49:51
Sam również nie jesteś zbyt tolerancyjny, na przykład dla mnie. I mógłbym się poczuć urażony tym, co napisałeś. Więc jeżeli chcesz czuć się lepszy od "Frondy" to bądź milszy dla ludzi o innych poglądach. W innym wypadku będziesz zarzucać dla nich to, co sam w innej formie robisz.

A co wychodzenia z ciała, to powinno mu towarzyszyć ustanie funkcji życiowych (oddychanie, bicie serca i przede wszystkim praca mózgu). "Ciało bez ducha jest martwe". I rzeczywiście tak się dzieje, np. w czasie śmierci biologicznej. Więc jeżeli teoria, którą powyżej opisałeś byłaby prawdziwa, to każdy człowiek na czas snu musiałby mieć zatrzymane biologiczne funkcje organizmu. A wiadomo, że tak nie jest.

Myślę, że powinieneś uważniej filtrować to, co usłyszysz lub przeczytasz, zamiast bezrefleksyjnie akceptować wszystko. Tym bardziej, że okultyści i inni szarlatani propagujący takie bzdury naprawdę często kończą w zakładach dla psychicznie chorych. Więc powtarzanie ich teorii nie jest chyba zbyt mądre, co?
bobby_z
Gość
Dodano: 2013-01-30 16:44:11
Sam również nie jesteś zbyt tolerancyjny, na przykład dla mnie. I mógłbym się poczuć urażony tym, co napisałeś.

Czyli jednak jesteś Katolikiem :] Myślałem że każdy katolik nie powinie się wstydzić swojego wyznania ;)
Wyląduje chyba w szpitalu dla psychicznych jak będę ciągle słuchał Twoich argumentów ;)
Niekoniecznie musimy umierać, być może tylko nasza astralna kopia podróżuje w swiecie astralnym...
Gość
Dodano: 2013-01-31 00:28:50
Nie, nie jestem katolikiem. Pisząc, że mógłbym się poczuć urażony miałem na myśli twoje wypowiedzi, które były dla mnie obraźliwe.

A co do psychiatryka, to jeśli serio będziesz wierzył w swoją "kopię astralną" to musisz się liczyć z taką ewentualnością. Nie gniewaj się, że tak napisałem, ale taka jest prawda. Myślę, że "Piękna strona zła" jest odpowiednią książką dla ciebie. Polecam.
bobby_z
Gość
Dodano: 2013-01-31 15:22:11
A ja polecam oglądnąć Ci film "Waking Life" naprawdę ciekawy ;)
Ciekawe czy będę w pokoju z jakąś osobą ktorej objawił się Jezus lub Maryja ;)
I tak będę to robił i w to wierzył, podobno Bóg dał nam wolną wolę...
Gość
Dodano: 2013-01-31 22:11:07
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym "byciem w pokoju".
A wolną wolę masz. I od ciebie zależy, jak ten fakt wykorzystasz. Bo jeśli będziesz siedział w okultyzmie, to możesz przestać decydować sam o sobie. A wtedy może być problem.
bobby_z
Gość
Dodano: 2013-02-01 22:08:12
A jak będę czytał Harrego Pottera lub uprawiał jogę to też trafię do psychiatryka? :P
Adminie, zrobił się totalny offtop bardzo proszę poraz ostatni wyczyść tą dyskusję do mojego pierwszego postu ;)
Gość
Dodano: 2013-02-02 00:14:50
Jak będziesz czytał książkę dla dzieci o czarach, to będziesz miał sieczkę w głowie. Polecałem ci książkę dla dorosłych. I co?
Swoją drogą, ile ty masz lat?

A z tymi prośbami do admina... To raczej nie zadziała. Zresztą temat jest ciekawy i myślę, że osoby poszukujące wiedzy na temat wpływu okultyzmu na człowieka i ewentualne leczenie uzależnień mogą z naszej dyskusji wyciągnąć pewne wnioski.
Pytanie, czy ty również jakiekolwiek wnioski wyciągasz.
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2013-02-03 18:43:04
Jak będziesz czytał książkę dla dzieci o czarach, to będziesz miał sieczkę w głowie. Polecałem ci książkę dla dorosłych. I co?

I po Harrym Poterze też wyląduje w psychiatryku bo to okultyzm? :O

Za przeproszeniem: nic Ci do tego ;)
Ale zdradzę ci ten sekret: mam 17 lat
A z tymi prośbami do admina... To raczej nie zadziała.

A ja mam nadzieję, że admin jest na tyle mądry, żeby zrobić coś w tej sprawie ;)
resztą temat jest ciekawy i myślę, że osoby poszukujące wiedzy na temat wpływu okultyzmu na człowieka i ewentualne leczenie uzależnień mogą z naszej dyskusji wyciągnąć pewne wnioski.

Raczej nic nie wyciągną oprócz bełkotu, że OOBE, LD, joga i tym podobne to okultyzm, ale podejrzewam, że wszyscy to będą mieć gdzieś
ponieważ już od dawna kościół truje tym umysły swoich wiernych, a każdy normalny człowiek nie będzie wierzył w żadne te chore teorie, sam spróbuje i się przekona ;)
Pytanie, czy ty również jakiekolwiek wnioski wyciągasz

OBE i LD jest dobre i mozna je praktykować a to co robisz to indoktrynacja
heh :D
Gość
Dodano: 2013-02-04 00:52:12
A ty dalej swoje...
Oby czas pokazał ci, kto ma rację. I tego ci życzę.

12345
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja