Forum
Autor
Wiadomość
AGATA
Gość
Dodano: 2014-07-18 19:03:09
PRIMUM VIVERE KOZY UL DZIALY 47 43-340 /KOLO BIELSKA BIALEJ
magda060
Gość
Dodano: 2014-12-17 10:32:50
Ja polecam ośrodek http://klinika.osrodek-oaza.pl/oferują terapię dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu. Moim zdaniem z nałogiem nie da się tak po prostu zerwać. Najlepszym rozwiązaniem są ośrodki i fachowa pomoc.
Gość
Dodano: 2015-01-30 20:39:46
Tak na pewno, ciekaw jestem kto się skusi na leczenie uzależnień w państwowym szpitalu najczęściej na oddziale dla psychicznych. Gdzie wiadomo jak traktują pacjenta w polskiej służbie zdrowia. Przecież wiele ośrodków prywatnych ma refundowane leczenie uzależnień ze środków nfz. Porównajcie chociażby ośrodek leczenia uzależnień prywatnych certyfikowanych ośrodków ze szpitalem, 1. pod kątem opieki 2. warunków bytowych 3. wyżywienia i innych atrakcji. Niby ośrodek prywatny a leczenie w ramach nfz często jest. A jedzonko i warunki jak na wczasach smacznie dużo i czysto!!!! W dodatku 0 zł bo NFZ PŁACI!!!! Byłem Widziałem i SIĘ WYLECZYŁEM NIE BIORĘ OD ROKU!!!!
gość
Gość
Dodano: 2015-01-30 21:33:15
Do ostatniego gościa w poście.

Wszystko super, ale Dromadera, o którym piszesz już nie ma. Przejęła go Medica. Słyszałem, że Dromader kiedyś był na topie a później się stoczył jak Juchy.

Ostatnio w Piasecznie byłem na detoksie - już za czasów MEDICA.

Socjal, kuchnia, kadra super. Mogę spoko polecić. Ośrodka nie odwiedziłem, bo terapeutka, która wspierała mnie po wyzerowaniu uznała, że w moim przypadku bardziej Oddział dzienny i super bo w ramach NFZ.

... ale jak to mówią, gdzie dwóch polaków tam trzy różne zdania.

poniżej link
Ośrodek terapii uzależnień Medica

Link poniżej
Oddział Detoksykacji
AN
Gość
Dodano: 2015-02-18 14:37:30
Ja polecam ośrodek Medilux w Cekanowie, super kadra, fajne warunki lokalowe, a co najważniejsze spora skuteczność, będąc w ośrodku miałem okazję poznać ludzi, którzy leczyli się tutaj rok temu, pół roku temu, cały czas utrzymują kontakt z ośrodkiem, odwiedzają w weekendy są trzeźwi i szczęśliwi.
yogi
Gość
Dodano: 2015-02-23 10:11:04
Ja polecam Ośrodek Terapii Uzależnień Nasz Dom w Masłowie pod Kielcami. Leczą alkoholizm. Była tam moja mama i wróciła odmieniona.
Mini
Gość
Dodano: 2015-03-11 14:42:51
Polecam ośrodek Medilux:
1. uratowali mi życie, pomogli zrozumieć siebie,
2. rodzinna atmosfera,
3. indywidualne podejście, wsparcie, zrozumienie
4. po ukończeniu terapii możliwość otrzymywania porad bez dodatkowych opłat , sprawdziłem:) korzystam:)
Gość
Dodano: 2015-07-26 18:32:43
Na Detoks polecam :
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
w Ciborzu
66-213 Skąpe
CIBÓRZ
+48 68 34-19-255
http://www.ciborz.eu

Na Ośrodek po detoksie (przyjmują tylko osoby już całkowicie czyste - test na wejściu)
polecam:
Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu
87-100 Toruń, ul. Szosa Bydgoska 1
0 56 622 89 08 - sekretariat
e-mail : wotuiw@wotuiw.torun.pl

Warto ten osrodek załatwiać już nawet przed pójściem na detoks (jak będzie znana data) bo ciężko o miejsca, choć osoba zdeterminowana która na prawdę chce się leczyć trafi tam z dnia na dzień.

Jako terapię prywatną polecam "pomarańczowe ja"
http://www.terapiapoznan.pl/
Terapeutę- Marcina Zagańskiego

1234
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja