Forum
Autor
Wiadomość
vega1
Gość
Dodano: 2016-09-06 17:06:05
Dobrym miejscem, z fachową pomocą psychologiczną jaki i prawną przy różnego rodzaju uzależnień, jest ośrodek prowadzony przez towarzyszenie "Falochron". Sesje indywidualne jak i grupowe, oraz fachowa pomoc. http://e-poradnia.falochron.info

STOWARZYSZENIE POMOCY UZALEŻNIONYM I ICH BLISKIM „FALOCHRON”
ul. Słowackiego 1,
42-600 Tarnowskie Góry
justine
Gość
Dodano: 2016-09-09 20:01:28
Proszę mi powiedzieć czy w Ciborzu mężczyźni są razem z kobietami w pokojach jak to wygląda
Sobek
Gość
Dodano: 2016-09-29 00:42:57
Ja byłem już w takim ośrodku z problemem alkoholowym. Muszę przyznać że wcześniej jakoś nie przywiązywałem wagi do leczenia. Terapie, spotkania aa nic. Dopiero po jakimś czasie jak złamałem sobie rękę przez alkohol zacząłem otwierać oczy. Udałem się natychmiast na terapię do Ściejowic do Wiosennej. Dobry ośrodek. www.osrodekwiosenna.pl
Marek
Gość
Dodano: 2016-10-02 22:44:08
Leczono mnie w Wiosennej koło Krakowa w Ściejowicach. Byłem lekomanem. Byłem już w takim stanie że brałem co miałem pod ręką. Ehhh na całe szczęście ktoś w końcu zdecydował za mnie (mój ojciec) i zawiózł mnie na terapię. Właśnie do tego ośrodka. Nie wiem czy lepszą opiekę dostałbym gdzie indziej. www.osrodekwiosenna.pl
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-10-05 09:39:07
Polecam ośrodek terapii "Odpocznienie" (terapia-odpocznienie.pl). Jest to prywatny ośrodek z kadrą, która posiada już wieloletnie doświadczenie w skutecznej pomocy osobom uzależnionym.
Kontakt:
mail: biuro@odpocznienie.pl
tel: 501 226 582
aa
Gość
Dodano: 2016-11-12 17:14:17
nie polecam żadnych prywatnych ośrodków a odradzam osrodek w IWONICZU ZDROJU, po drogiej 4 tygodniowej terapii uzależniona wróciła w gorszym stanie emocjonalnym i powrót natychmiastowy do nałogu, niezaleznie od tego czy macie pieniądze czy nie jedyną nadzieją jest terapia na NFZ bo tam jest choć trochę obiektywizmu a nie mydlenie oczu za wasze pieniądz. UWAZAJCIE
Jaroo
Gość
Dodano: 2016-12-07 15:36:42
Ja byłem w ośrodku w Ściejowicach. Nazywa się Wiosenna. Przyznaje że nie byłem na samym początku zadowolony bo nie lubię jak mnie ktoś kontroluje, ale jednak przemogłem się. Zrozumiałem, że to dla mojego dobra. Wtedy odwyk i terapia poszły o wiele szybciej i łatwiej. Przede wszystkim dla mnie. Zrozumiałem, że wole żyć trzeźwy niż cały czas pod wpływem alkoholu. Ten ośrodek to był dla mnie ratunek ostatniej szansy bo inaczej bym żonę stracił...a tego tak bardzo nie chciałem...
Gość
Dodano: 2016-12-08 00:04:29
Jeśli jest tak, jak myślę, że może być, tzn. ten ośrodek "Wiosenna" jest reklamowany przez kogoś celowo a podpisywanie się różnymi nickami jest tylko sztuczką, to pewnie nie warto tam próbować wyjść z nałogu.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja