Forum
Autor
Wiadomość
aa
Gość
Dodano: 2017-02-26 11:04:23
Cytuj
odradzam leczenie w prywatnych ośrodkach ponieważ po pierwsze zazwyczaj nie mają one podstaw nawet do używania nazwy OŚRODEK, nie mają wpisu, żadnych nadzorów. Po robią "kasę" na szukających ratunku rodzinach alkoholików. Szczególnie odradzam leczenie w Prywatnym Ośrodek Terapii Uzależnień w Iwonicz Zdrój, wielu osobom po pobycie tam stan się bardzo pogorszył bowiem nie ma przed rozpoczęciem terapii badania i próby postawienia diagnozy, a często uzależnienie wymaga równocześnie leczenia psychiatrycznego, a tutaj na wstepie pytają czy cię tylko o pieniądze i wymagają podpisu że nie przerwiesz pobytu bo im kasa ucieknie i jeszcze moga nałożyć dodatkowe kary. Dlatego radzę omijać ten ośrodek z daleka odradzam pobyt w nim , a jeśli już się zdecydujecie to najpierw dokładnie przeczytajcie umowę, a najlepiej skonsultujcie z prawnikiem bo moim zdaniem zapisy w niej zawarte są niedozwolne i można by wygrać z nimi sprawę w sądzie. I jeszcze jedno jeśli po pobycie próbowalibyście umieścić na ich stronie opinię obiektywną ale niekoniecznie w 100% pozytywną to jest ona natychmiast usuwana więc do zamieszcoznych tam wypowiedzi również proszę podchodzić z dystansem.
Gość
Dodano: 2018-01-29 11:29:09
Cytuj
Mnie prowadziła Joanna Mendrzycka. Miałam ciężkie uzależnienie od leków przeciwbólowych, do tego mocne pogorszenie stanu zdrowia (wątroba). Dzięki niej w sumie zaraziłam się sportem, większym dbaniem o ciało naturalnymi sposobami. Terapia trwała dość długo, bo miałam nawroty, ale widziałam postępy od samego początku i teraz już jestem od ponad roku czysta. Pani Joanna pracuje w ośrodku Want na Kaszubach, ale warto moim zdaniem nawet dojechać z drugiego końca Polski. Ludzkie podejście do uzależnionych i na pewno nie ma masówki.
Ranking Ośrodków Terapii
Gość
Dodano: 2018-03-09 20:11:22
Cytuj
Dodaj swój ośrodek leczenia uzależnień do najlepszego rankingu

Ranking ośrodków Terapii to największa baza ośrodków leczenia uzależnienia w Polsce. Ma za zadanie pomóc osobom walczącym z nałogami oraz dać im wsparcie specjalistów, oraz profesjonale porady.

Dlaczego my i nasz ranking? Jako jedyni weryfikujemy opinie pacjentów o ośrodkach, więc masz pewność, że są one prawdziwe. Dbamy o treści przekazywane naszym czytelnikom, aby były jak najbardziej odpowiednie i tematyczne do różnych sytuacji.

Alkohol, lekomania, narkotyki i inne uzależnienia, również behawioralne, to główne problemy naszych pacjentów, ale nie jedyne. O pomoc zwracają się osoby w podeszłym wieku, młodzież, czy ich rodzice. Wiek nie gra roli przy uzależnieniach, należy pomóc każdemu.

Jeśli natomiast prowadzisz ośrodek leczenia uzależnień, możemy zaoferować Państwu dodanie się do naszej bazy. Nasz profesjonalny personel zajmie się całą resztą, wystarczy się zgłosić. Daj się znaleźć i pomóż potrzebującym w walce z uzależnieniami.

http://www.osrodkiterapii.pl
gość
Gość
Dodano: 2018-05-25 13:01:02
Cytuj
Polecam Ośrodek Rehabilitacji dla Osób z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych w Pałęgach. Całodobowa opieka, wspaniała kadra, fachowa pomoc psychologiczna oraz domowa atmosfera. Polecam każdemu, mnie pomogli wyjść z uzależnienia.
 
 
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja