Forum
Autor
Wiadomość
Aga
Gość
Dodano: 2015-09-17 20:19:56
Cytuj
Polecam ośrodek "Primum Vivere", mój mąż jest już 5 lat trzeźwy. W dalszym ciągu uczestniczy w terapii(warsztaty). Bardzo dobrzy i doświadczeniu specjaliści, atmosfera domowa i rodzinna, efekty leczenia są bardzo dobre i długotrwałe. Bardzo dziękuję i polecam!
Ja
Gość
Dodano: 2015-09-18 19:57:28
Cytuj
Primum Vivere, super ośrodek, zero kontroli, można wychodzić i przychodzić kiedy się chce, nie zatrudnia żadnego personelu medycznego, potrzebujesz tabletkę to dostajesz, do lekarza nie trzeba jechać, załatwią, słowem super :)
Arek
Gość
Dodano: 2015-10-03 22:22:38
Cytuj
Witam, przebywałem w Ośrodku Primum Vivere i jako osoba uzależniona z pełną odpowiedzialnością mówię - POLECAM. Przerobiłem kilka ośrodków mam więc porównanie i pogląd. W tej placówce naprawdę kadrze bardzo zależy na tym aby pacjent wyszedł z nałogu. W związku z tym wkładają w swoją pracę dużo serca. Nadal wracam tam pomimo trzeźwości. Jesteśmy w stałym kontakcie. Negatywne opinie to albo zawistna konkurencja albo rodziny pacjentów przywiezionych na siłę którzy sami nie widzą potrzeby leczenia.
Krystian
Gość
Dodano: 2015-10-03 22:43:18
Cytuj
Witam serdecznie, to prawda w Ośrodku Primum Vivere jest możliwość swobodnego wychodzenia, na spacery zwiedzanie okolic i jest też możliwe wyjście do sklepu jeśli mają do Ciebie zaufanie dlatego bo nie jest to zakład karny i nie jest się tam pod "przymusem". Terapeuci podczas mojego pobytu pracowali nad zmianą mojego podejścia do bycia czystym!! żeby nie ich doświadczenie, nie byłbym tu gdzie teraz jestem, czyli z rodziną.
Gość
Dodano: 2015-11-22 18:44:36
Cytuj
UWAGA!!!
Nie polecam "Ośrodka primum-vivere" w małej mieścinie KOZY obok Bielska-Białej.
Jeśli chcecie pomóc osobie bliskiej tak jak ja to zrobiłam to na prawdę omijajcie ten "pseudo ośrodek" z daleka.
Na stronie www mają wszystko idealnie opisane ale mija się to z rzeczywistością. Wykwalifikowana kadra? Śmiech na sali a nie "fachowcy". Nie znają się na leczeniu,wyciągania człowieka z narkomanii. Tyle co mówią to i ja na internecie wyczytałam... Niestety zapłaciliśmy na wstępie 5tys zł-połowę całej kwoty,po to aby mój najbliższy opuścił go bez żadnego problemu po 3 dniach... I to ja go szukałam!!! Nie poczuwali się do tego w ogóle i rzekłabym nawet że byli bardzo niezadowoleni że go przywiozłam z powrotem... Zero podejścia,zero wykształcenia z dziedziny narkomanii,zero jakiś rozmów,psychoterapii-NIC po prostu!!! Umieją kasę wziąć i na tym kończy się ich rola... Pieniędzy nie odzyskaliśmy a najbliższego przenieśliśmy... Uważajcie na PRYWATNE ośrodki,ja się nacięłam na ten. Szkoda Waszego najbliższego. My chcieliśmy mu pomóc,a pogorszył się jego stan i straciliśmy 5tys.
Ah... Całodobowo to oni "oddychają" a nie zapewniają opiekę... Tego słowa chyba nie znają:/
Dla przestrogi...
ja
Gość
Dodano: 2015-11-22 18:47:48
Cytuj
potwierdzam. brak całodobowej opieki, czasami "szefem" jest syn wlaścicielki bez żadnych kwalifikacji, zero kontroli co robią pacjenci, zero przeszkód by acjenci wychodzili lub wyjeżdżali kiedy, gdzie i naj długo chcą, a są na "L4" ... nie ma przeszkód by kobiety nocowali w jednym pokoju z mężczyznami ... długo by opowiadac ... super wczasy, wspaniałe jedzenie, tyle ...
ja 2
Gość
Dodano: 2015-12-28 15:14:23
Cytuj
To ośrodek dla chcących się leczyć alkoholików, lub małolatów popalających trawkę... Jeśli masz naprawde powazne problemy z twardymi dragami, latami palenia trawy, badz ciezkim uzaleznieniami od lekow, to tylko zmarnowanie 7000, bo po wyjsciu stamtad dalej musisz szukac osrodka panstwowego, a i dodatkowo nie ma tam zadnego detoksu (ewentualnie raz na 2 tyg krotka wizyta u psychiatry), ktory w moim przypadku wogle nie sluchal co mowie... To fajne wczasy, warunki i jedzenie ok. Psychoterapia tez bardzo pozytywnie, ale dla ludzi, ktorzy juz sa ODTRUCI !!! , a tam ODTRUCIA NIE MA. Poza krotkim trzezwieniem dla alkoholikow, ale wiadomo , ze w ich przypadku trwa to maks 5 dni.
Gośka
Gość
Dodano: 2016-06-09 09:45:12
Cytuj
Polecam, prywatny ośrodek terapii Medilux z Cekanowa, oraz jego filię znajdującą się w okolicach Włocławka. Wykwalifikowana, kompetentna kadra, spore sukcesy jeśli chodzi o leczenie uzależnień. Całodobowa dostępność w sytuacjach kryzysowych po opuszczeniu ośrodka. Filia pod Włocławkiem ( Renesans) posiada wpis do Rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, czyli ośrodek w pełni legalny. Serdecznie polecam, mój syn czysty od ponad 2 lat.
Anka
Gość
Dodano: 2016-06-20 22:35:13
Cytuj
Może komuś się przyda, polecam Ośrodek Terapii Uzależnień Nadzieja w Siedlcu koło Wrocławia, są co prawda prywatni, ale mają wpis jako podmiot leczniczy, czyli kadra jest wykwalifikowana. Mąż jest trzeźwy ponad rok, jeździ tam na grupy wsparcia, dla nas (mnie i moich dzieciaków mieli czas i dali nam dużo wsparcia i narzędzi), polecam bo pracują też z rodziną i nie trzeba za to płacić.
Mario
Gość
Dodano: 2016-08-05 19:34:54
Cytuj
Jednym z lepszych ośrodków leczenia uzależnień jest ośrodek Wiosenna w Ściejowicach. Ja tam leczyłem się jako alkoholik. Teraz po wyjściu od nich mogę swobodnie nazwać się niepijącym. Idealne warunki, czysto i schludnie. Mi się u nich nawet podobało. Najważniejsze jest to, że byłem cały czas pod kontrolą i swobodniej było mi poddać się leczeniu i terapii. www.osrodekwiosenna.pl
 
 
12345
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja