Forum
Autor
Wiadomość
73519441.jpg
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2017-07-16 09:02:29
Aloha witam wszystkich poszukiwaczy ciekawych nieuważnych tworzących i pozytywnie destrukcyjnych znudzonych wzrastają cych ponad i tych spadających przyjaciół i wrogów wszystkich nacji ikultur(oprócz syryjczykow😀.) Na wstępie chciałbym podkreslic ze nie mam zamiaru tu zachecac do używek czy tez propagować nadmiernego haju bo sam sie przekonałem jakie mega kosekwencje można sobie zafundowac nieodwracalne zmiany zawiechy reszte psychiatra i pokój bez klamek . Chcę tylko podzielić sie swoimi mega fazami. Kiedys lata temu gdy jeszcze byłem piękny i młody a dopalacze były legalnie wszedzie dostępne(w sumie dalej są) chodzi mi o ten pirwszy dobry syntetyczny koksik czyli mefedron w tedy pod Uran zdarzyło mi sie przesadzić jakies trzy dni nonstop podkresle ze nie jestem typem czarnej dziury co tygodniami moze wciągać to piekło niemniej jednak co nastąpiło gdy w końcu położyłem swoje gnaty na łożu a wiadomo ze trza trochu czasu zeby zasnąc patrząc w przestrzen zauważyłem że coś tak jakby zamieć cząstek energi wiruje rusza sie jakby to jaks ezoteryczna materia czy mana nagle zauwazyłem ze jest wszedzie wokół mnieże moje ciało płonie a z dłoni i palców tez jakby płomienie energi spalały sie w eterze .najciekawsze jest to że wyobraraznią czy siłaąą woli mogłem zmienić kolor tejże many przy dłuższym skupieniu nawet mogłem jakby skupić tą energie w kule czy inny krztałt i kolor. Na początku myślałem że może oczy od zatok dostają kopa i ze pewnie slepne bo za dużo dalej ze stoickim spokojem badam i analizuje bawiąc sie przy tym całkiem dobrze co sie okazało ze gdy podnioslem do tejze skupionej many ręke widać było efekt zniekrztalcenia energi jakby to po piaksku dłonią zrobic slad . Gdy przerywałem skupienie mana rozpływała sie w chaotyczyny sposób jakby pula wody na mocnym wietrze . Po tym doswiadczeniu za kazdym razem mialem podobnie i tak juz mi zostało do dzis. Nieraz widziałem różne dziwne byty jakby przylepione do ściany pokoju niektóre jak meduzy przepływa ły obok mogłem je dotknąć czy przesunąć. Innym razem zauważyłem mniejsze i wieksze ciemne byty takie baloniki wypełnione czornym gazem czy jakąs mazią niektore były białe i róznych rozmiarów i tak samo mozna bylo je zlapac itd. Troszku interesuje sie okultyzmem i ezoteryką ale sceptycznie podchodze do takich wizji i nie do konca bylem przekonany czy to real ktorego nie dostrzegamy. Jakis czas pozniej spontanicznie ale znowu z przesadną konsumpcją tym razem w duecie z dziewszyną(nieszczęścia tripują parami) wtedy to juz jakies pochodne ryjące beret specyfiki wystrzelily a po długim etapie dojadania juz na siłę siuwaxu( ile było tyle poszło każdy wie że nie da sie odłożyć na później) trza było zbic fazke i tu nasza kolezanka Maria pomogla tak tosie przyjemnie przegryzlo ze razem z towarzyszka wieczoru mielismy te same wizje co wyżej wspomniAłem. Zrobilem testa czy to nie sugestia i widzac jakiegos czornego egregorka wskazem dziewczynie miejsce izapytalem co tam widzi ta kilkakrotnie dokładnie opisywala co i ja widzialem to raczej nie była jakas podwojna halucynacja czy omam placebo. Gdy skupiając kule energi puszczałem jej na nodze ona to mogla zobaczyc nawet poczuc. Gdy trzymalismy dlonie wnętrzem do siebie jak Leszek Nowak z butelką widac bylo przeplyw czasem nawet iskrzącej energii. To juz był dowód ze mi nie odje..... Trochu sie rozpisalem ale ciekawi mnie czy ktos z Was mial podobne doświadczenia? Pozdrowienia i powodzenia wszystkim co dzielnie rzeką czasu pod prąd płyną szukając światła wiedzy które rozpprasza ciemnośći niewiedzy.. I pamietajcie wszystko dla ludzi ale w umiarze trzeba znac swoje granice bo sie mozna niezle wystrzelić. Niech Mana będzie zwami. Amen. PS dla niektórych lekarstwo jest trucizną dla innych trucizna może być lekarstwem. Takze orient
PablitEscoBaro

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja