Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-10-06 19:41:11
Witajcie.
Poszukuje ośrodka leczenia uzależnień a dokładniej lekomanii. Zależy mi na tym aby uzależniony chcący się z tego wyrwać spędził tam pewien okres przeszedł terapie i wyszedł i nie brał więcej żadnych leków. Najlepiej w małopolskim ale gdzie indziej też mogą być jak skuteczne.
Proszę o wasze opinie.
Dziękuje.
Maek
Gość
Dodano: 2016-10-08 19:38:04
W Małopolskim w Ściejowicach jest świetny ośrodek - Wiosenna. Specjalizują się w leczeniu alkoholizmu, hazardu i właśnie lekomani. Z pewnością pomogą. Są doświadczeniu w tej walce z uzależnionymi. Mają dobrych specjalistów, którym warto zaufać. www.osrodekwiosenna.pl sam spędziłem tam trochę czasu podczas leczenia się z alkoholu. Wyszło mi to na dobre.
Antekk
Gość
Dodano: 2016-11-09 22:42:29
Wiosenna w Ściejowicach to genialny ośrodek leczenia uzależnień psychoterapią. Mają wspaniałych profesjonalistów terapeutów, którzy doskonale sobie radzą z takimi problemami. Leki od których się uzależniło są odstawiane albo zamieniane. Terapia skuteczna i naprawdę rozwijająca. Nie ma co narzekać, nawet na warunki, które są dobre. www.osrodekwiosenna.pl
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2017-01-12 14:14:45
W miejscowości Choceń jest ośrodek który nazywa się OAZA z tego co wiem to tam leczą lekomanię z dobrym skutkiem. Do tego pracują tam profesjonaliści i gdy pacjent współpracuje to nie ma dla nich przypadków nie do uratowania. Łap dane kontaktowe:
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza

87-850 Choceń
Ługowiska 1

tel.: 054 233 70 70 - Jola
kom.: 530 18 70 70 - Piotr
kom.: 883 95 70 70 - 24h
e-mail: info@osrodek-oaza.pl
Ilość wiadomości: 15
Dodano: 2017-02-09 14:52:09
Cześć

Z tego co wiem, to w Wojewódzkich Ośrodkach Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnień mogą też leczyć się, w ramach 6 tygodniowej terapii stacjonarnej, na NFZ osoby uzależnione od leków, zarejestrowane jako pacjenci tegoż ośrodka..(Warto zadzwonić i się zapytać)

Warunkiem tego jest całkowita detoksykacja z leków, najbardziej moim zdaniem fachowy oddział detoksykacyjny od benzodiazepin i leków nasennych typu Zolpidem jest u dr Anny Basińskiej, na Oddziale Leczenia Objawów Abstynencyjnych (OLZA) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
lekoman
Gość
Dodano: 2017-10-26 03:06:22
Szukałem kilka lat, próbowałem odstawiać leki(Clonazepam) sam i z pomocą psychiatry. Nic z tego. Byłe w kilku ośrodkach prywatnych, mogę polecić tylko jeden http://medox.org.pl/ naprawdę profesjonalna pomoc. Moje fundusze pozwoliły mi na miesiąc pobytu, clona odstawiłem i dostałem pomoc na wyjście.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja