Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-04-14 04:40:24
Poznajac mojego obecnego chlopaka wiedzialam ze lubi uzywki jednak myslalam ze bierze tylko okazjonalnie tzn na imprezach.zazwyczaj czestowal i mnie:( nie powiem bylo fajnie! jednak ciesze sie ze jednak mam swoje zasady i mam jakies granice rozsdku.w okrasie szkoly podstawowej priorytetem dla mnie byly dobre oceny w szkole,w liceum zaczelo sie luzowac troche szkoly wiecej imperez stancja no i narkotki owszem wszystko z glowa.potem wyjazd do uk praca nowe obowiazki poznalam mojego obecnego faceta no i znowu imprezy do rana.teraz mamy synka wlasnie skonczyl rok i 3 miesiace Alan:*. to on Krzysiek moj chlopak wprowadzil mnie w swiat mefedronu,teraz mieszkajac z nim widze jak czesto go bierze zazwyczaj co weekend martwi mne to klocimy sie przez to aon ciagle obiecuje zeto ostatni raz i tak wkolko.znam go juz troche i poznaje juz po nim czy bral czy nie aon klamie mi w zywe oczy przysiega na mame na Alana,hmm po czym znajduje u niego pusta torebke,nie chce go stracic bo jest najlepszym tata na swiecie dla mojego synka gdyy nie to gowno.chcialam juz powiedziec o tym problemie jego mamie bo wiem ze ma na niego duzy wplyw ale on blaga ze to juz koniec i tak wkolko.najbardzie martwi mnieto ze wciagnal sie wto i to bardzo aon nie dopuszcza do siebie takiej mysli,i zenujace jest to ze jak juz znajde cos u niego albo poznam po nim to on hmmm smieszne proponuje mi to zebym wziela troszke z nim to sie juz nie bede gniewac!!!!dzis jest tak samo,piatek wieczor powiedzial ze kupilboto napozegnanie od poniedzialk zaczyna diete i silownie hmm siedzi teraz przed kompem i gra.zabralam mu to torebke wsypalam sobie znaczna ilosc do colii zostawilam mu kartke,,zazwyczaj jak komus bliskiemu cos sie stanie to dopiero widzimy swoj blad wiec moze ja ja stane sie ofiara tego gowna to zmadrzejesz w koncu i zajmiesz sie wajwieksza wartoscia w zyciu- rodzina.nie szukaj torebki wzielam wszystko!,,
oczywiscie wzielam tylko troche zeby faktycznie widzial ze to wzielam reszte splukalam w zlewie.jak wszedl do kuchni to az zbladl przeczytal lis widzialam strach w jego oczach wkoncu!! chce byc mama najlepsza tak jak kiedys bylam najlepsza w klasie w pracy najlepsza kelnerka tak i teraz najlepsza mama!!! obiecal ze to naprade juz koniec mam nadzieje ze to ostatni juz raz!
anastazja
Gość
Dodano: 2012-04-24 20:00:21
Anulaa 15 to do Ciebie skierowane!!!! Słuchaj pracuje w branzy i nie wierze ze jesli jest ktos uzalezniony od narkotyku to sam rzuci,rzeczywiscie bywa tak choc to jest ciezko.Jesli chcesz mu pomoc zostaw go wyprowadz sie :spakuj i powiedz naramam dosyc tego koszmaru,powiedz mu daj do zrozumienia powiedz mu obawiam sie o Ciebie,nie chce Cie stracic,kbo Cie kocham chce zeby nasz syn mial matke i ojca a jesli dla Cienie sa wazniejsze narkotyki to dajmy sobie spokoj i w tym momencie on sie zastanowi podejrzewam ze jesli tak go strazysz to po nim splynie jak po kaczce a mowi bo mowi i tak sie nie wyprowadzi gdzie ona pojdzie beze mnie a tam tak mowi tyl;ko(oni sa przekonani)))mowa w niektorych przypadkach juz za pozno trzeba podejmowac takie dzialania,gdzie on powie nie koniec z NARKOTYKAMI bo strace to co dla mnie najwazniejsze!!!!uwierz alkoholik tez sie nie przyzna ze jest alk,tak jak narkoman sie nie przyzna a tylko mowi ostatni raz ostatni i zwleka to juz uzaleznienie!!!!!pozdrawiam gorąco i podejmij konkretna decyzje!!!!
zbeer
Gość
Dodano: 2012-06-08 04:39:28
to normalne objawy, przejdzie po jednym dniu :) ale odradzam stanowczo ! :)
no.no.
Gość
Dodano: 2012-06-28 17:43:04
nie bierzcie tego zniszczy wam zdrowie i życie wiem po sobie:(
Gość
Dodano: 2012-07-06 16:00:35
w
Przeczytaj moj temat psycha po mefedronie
WIKTORIA WACHOWICZ
Gość
Dodano: 2012-07-10 00:50:47
posłuchajcie Ja też mam problem mam 16 lat i mam chłopaka który już sporo czasu bierze różne zarzywki.Jest mi go bardzo żal op nie waż juz wczesniej brał wciagał i mówiąc krótko ćpal.
Chcę jak dla niego naj lepiej ale nie daje już rady,bo gdy tak samo mi obiecywał jak z koksem .. widziałam po nim odrazu zę wciagał ale on nie umial sie pryznać,gdy powiedziałam mu ze to ostani ra i że ma ostatnia szane to sie zasmial apotem spoważniał ..słuchajcie ja już sama nie wiem co mam robic czy na powage go zostawić czy,co9?
Bo powtarza mi ciagle że mnie kocha i tp.. lecz .. powiedział ze juz nie bdz brał niczego bo wszystko zrobi dla mnie ale nie wiem czy on to mói na powage czy nie.
Także proszę o szybka pomoc mi w tym przypadku bo juz martwie sie juz ma jakies jazdy że idzie się powiesic gdy coś wciągnie i wypije. ;/ :( wiec naprawde jeszcze raz prosze by mi ktos doradzil ? :) jesli ktos moze bo po prostu on sie wykonczy z zaarazem jak i ja.czy mam go zostawic czy mu próbować pomóc ponownie?
882332624.jpg
Ilość wiadomości: 188
Dodano: 2012-07-10 13:52:40
Jak kolwiek smutno to zabrzmi ale obstawiam na opcje zostawienia go. Sama i tak mu nie pomorzesz (to on musi chciec pomocy a nie Ty pomagac), zrobilas co moglas a chlop i tak wciaga wiec po prostu nie zmieniaj zdania kolejny raz tylko zostaw go i zobacz czy sam przyjdzie do Ciebie czy nie..
BM
Gość
Dodano: 2012-07-16 13:52:41
byłem na imprezie widziałem kolesia co poczęstował się tym gównem impreza była na tyle dobra że wyskoczył z okna 2 piętro ręce nogi połamane być może wózek nie wiem co z nim dalej ale wiem jedno niechce więcej takiego czegos widzieć. Nie powiem też brałem to gówno pierwszy raz (na tej samej imprezie) tylko że ja miałem więcej szczęścia. Wasz wybór po tym gównie było dość dobrze ale dziękuje za bycie kaleką a nie wspomnę co jakie uczucie na następny dzięń masakra dajcie sznurek i mogę sie iść powiesić teraz jesdt dobrze mam nadzieje że to gówno zbytnio mi nie rozjebało organizmu
ona
Gość
Dodano: 2012-07-23 05:07:18
więc tak mam 16 lat , zaczelo sie pół roku temu , towarzystwo starsi chłopaki , palenie , picie , jaranie a teraz to MEF , 1 x wciaglam 3 miesiace temu było to fajne ale nie myslalam o tym wiecej potem 2 x spodobalo mi sie ale nie na tyle zeby dac sie tym omamic , wszystko zaczelo sie w ten weekend , to byl wieczor cala ekipa na miescie zaczeło sie : wypilam tymbarka a w nim mef do picia , potem 1 kreska ,2 kreska ,3 kreska , 4kreska, 5 kreska ,6 kreska. to było coś nowego , coś zajebiste , pragnełam aby ten stan w jakim sie czulam zostal , wciaglam kreske i nie moglam zamknac buzi ciagle gadalam było cudownie dopóki nie minela chwila a ja chcialam wiecej , ten głód był nie do wytrzymania , pragnelam wiecej i nie rozumialam czemu tak sie dzieje , bylam w stanie zrobic wszystko zeby wciagnac jeszcze na szczescie chlopaki mieli . wrucilam do domu ok 6 nad ranem , to była 2 noc ktora nie spalam , przez cala sobote wypilam 3 kawy po ktorych mnie wyszczelilo , czulam mefedron caly czas w sb , wszystko minelo ale wiedziałam ze coś jest nie tak w ten dzien zjaralam bake wymieszana z tytoniem w malej ilosci tylko po to zeby usnac udalo sie . no i niedziela zapowiadalo sie spokojnie , wyszło tak ze jarałam , a potem wciagłam 3 o polowe wieksze kreski niz zawsze , trzepalo mnie z radosci jak kolega sypal kreske , w przerwach pomiedzy wciaganiem wypilam 2 piwa i wrucilam okolo 1 do domu do tej pory nie spie , nie jadlam nic od czwartku i jestem zalamana bo po mefie zawsze kminie nad swoim życiem , i łapie dola ze nie chce mi sie zyć jak czuje ze to wszystko schodzi a ja mam takie mysli w glowie ktorych sama sie boje np. moje zycie nie ma juz sensu pale od 2 lalt czesto pije i jaram a teraz to uzaleznilam sie od najwiekszego gówna jakie moze być , kminie to na głodzie i mówie pierdole zostane ćpunką jestem slaba nie poradze sobie .wciagne 15 minut i trzepie WIĘCEJ !! . jestem tym przerazona . nie potrafie odmuwić , mam teraz rózne problemy i najbardziej pomaga mi mef , uwielbiam to robic i niesamowicie sie boje , znam siebie i chociaz wiem ze to samo zlo to nigdy tego nie odmowie i pragne coraj wiecej .. masakra jest nie radze sb
Gość
Dodano: 2012-07-23 23:57:34
Masz dopiero 16 lat. I już przegrywasz życie. I jeśli będziesz brać, to nie myśl, że będzie lepiej. Więc poszukaj pomocy. Im wcześniej, tym lepiej dla ciebie.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja