Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2018-03-06 14:27:59
Cytuj
Witajcie,
zazdroszczę Wam, że macie dostęp do Baclofenu, czyli znaleźliście lekarza, którego przekonaliście, że powinien Wam go wypisać. Ja mam z tym problem, a jest ze mną cienko i chciałbym dać wątrobie trochę odpocząć, bo jak nie, to może pęknąć.
Jestem nowy na forum, więc nie wiem, czy jest możliwość pisania na priv, ale jeśli jest, czy moglibyście dać namiary na lekarza z Warszawy lub okolic, który rozumie nasze problemy i wypisuje Baclofen, by pomóc chorym, gdzie pójdę i otwarcie powiem jaki mam problem, a nie jakieś ściemnianie o stawach i mięśniach.
on
Gość
Dodano: 2018-03-06 21:49:39
Cytuj
Baclofen można kupić bez recepty na portalu Ogłaszamy24.pl,ale wiadomo,że jest drogo bo każdy chce zarobić i trzeba za paczkę Baclofenu zapłacić od 50 do 70 zł,a w aptece kosztuje 14 zł,ale jeżeli życie wisi na włosku to warto.Baclofen to rewelacyjny lek na alkoholizm u mnie w 100% zlikwidował głód alkoholowy,lęki,ataki paniki,niepokoje spowodowane alkoholem.Warto naprawdę warto.Jest też filmik na you tube"Obietnica Baclofenu" polecam obejrzeć.
 
 
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja