Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2018-03-06 14:27:59
Witajcie,
zazdroszczę Wam, że macie dostęp do Baclofenu, czyli znaleźliście lekarza, którego przekonaliście, że powinien Wam go wypisać. Ja mam z tym problem, a jest ze mną cienko i chciałbym dać wątrobie trochę odpocząć, bo jak nie, to może pęknąć.
Jestem nowy na forum, więc nie wiem, czy jest możliwość pisania na priv, ale jeśli jest, czy moglibyście dać namiary na lekarza z Warszawy lub okolic, który rozumie nasze problemy i wypisuje Baclofen, by pomóc chorym, gdzie pójdę i otwarcie powiem jaki mam problem, a nie jakieś ściemnianie o stawach i mięśniach.
on
Gość
Dodano: 2018-03-06 21:49:39
Baclofen można kupić bez recepty na portalu Ogłaszamy24.pl,ale wiadomo,że jest drogo bo każdy chce zarobić i trzeba za paczkę Baclofenu zapłacić od 50 do 70 zł,a w aptece kosztuje 14 zł,ale jeżeli życie wisi na włosku to warto.Baclofen to rewelacyjny lek na alkoholizm u mnie w 100% zlikwidował głód alkoholowy,lęki,ataki paniki,niepokoje spowodowane alkoholem.Warto naprawdę warto.Jest też filmik na you tube"Obietnica Baclofenu" polecam obejrzeć.
Gość
Dodano: 2018-04-24 10:01:29
Mam prośbę o radę w związku z dawkowaniem tego leku-biorę go dopiero od tygodnia i jestem na dawce 3x10mg, zwiększam dzisiaj do 3x15mg.Problem polega na tym, że nie odczuwam żadnych skutków tego leku-ani rozluźnienia mięśni, ani uspokojenia ani zmniejszonej ochoty na alkohol. Proszę o rade- czy wy też tak mieliście? Czy ja po prostu za krótko biorę Baclofen i dlatego nie ma żadnych efektów? Martwi mnie to i nie wiem, czy powinnam jeszcze poczekać na rezultaty, czy to za krótki okres zażywania? No i dawka- za mała, jak zwiększać? Przyznam się szczerze, że ochota na alkohol w ogóle mi nie mija, a jest wręcz odwrotnie :( Bardzo proszę o jakieś rady.
Józek
Gość
Dodano: 2018-05-04 10:53:16
Mam prośbę o radę w związku z dawkowaniem tego leku-biorę go dopiero od tygodnia i jestem na dawce 3x10mg, zwiększam dzisiaj do 3x15mg.Problem polega na tym, że nie odczuwam żadnych skutków tego leku-ani rozluźnienia mięśni, ani uspokojenia ani zmniejszonej ochoty na alkohol. Proszę o rade- czy wy też tak mieliście? Czy ja po prostu za krótko biorę Baclofen i dlatego nie ma żadnych efektów? Martwi mnie to i nie wiem, czy powinnam jeszcze poczekać na rezultaty, czy to za krótki okres zażywania? No i dawka- za mała, jak zwiększać? Przyznam się szczerze, że ochota na alkohol w ogóle mi nie mija, a jest wręcz odwrotnie :( Bardzo proszę o jakieś rady.

Poszukaj w postach, tam jest sposób zwiększania dawki. Znam takich, którym poranne 25 mg wystarcza, ale i takich którym 100 mg, /dobę to za mało.
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2018-05-12 10:38:57
Proponuję nie rezygnować. Na mnie zaczęło działać dopiero po ponad miesiącu. Również byłam rozczarowana. A jednak działa.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja