Forum
Autor
Wiadomość
Mag
Gość
Dodano: 2017-11-08 22:27:44
Kubaok i jak i Ciebie zacząłeś baklofen ?
Colt
Gość
Dodano: 2017-11-12 11:52:05
Wnioski po 12 dniach.
Faktycznie zapotrzebowanie na alkohol drastycznie spadło, nie wiem na ile efekty uboczne to sprawiły a na ile efekt placebo.
Wczoraj znacząco podniosłem dawke Baclofenu, do tej pory brałem 50mg na dobe, późnym wieczorem prawie jednorazowo przyjąłem kolejne 25mg i 12,5mg po godzinie, wcześniej wypiłem 3 piwa...
... i to był błąd.
Narobiłem się przy piecu i chciałem się nagrodzić piwem.
Teraz wiem, że nie przez przypadek należy zwiększać dawke bardzo ostrożnie i nie mieszać tego z alkoholem w większych ilościach ( chociaż 3 piwa to dla mnie żadna ilość)
Dzień skończył się tak, że moja narzeczona prawie całą noc czuwała przy mnie, błędnik totalnie zgłupiał zawracałem się i przewróciłem się na wieszak z ubraniami przy okazji nieźle roztrzaskując się o fotel. Absolutnie dziwna "faza" wręcz zacząłem się bać czy nie poskłada mnie bardziej. W głowie kompletna pustka nie potrafiłem logicznie myśleć.
Rano lekkie splątanie i bezsensowna pustka w głowie + dziwny kac.
Nie mniej jednak, pomimo dalszej senności i lekkiego zmęczenia, odczuwam wyraźny spadek siły fizycznej.
Potrzeba alkoholu spadła ( ciekawe na jak długo), ale co ciekawe (!!!) bo pale ponad paczke dziennie a jak pije to nawet dwie, nie mam frajdy i tej "ulgi" po porannym i jakimkolwiek papierosie, chyba został tylko nawyk. Wracam do 60 mg na dobe.
Colt
Gość
Dodano: 2017-11-12 11:58:59
Józek, link nie działa, możesz podesłać jeszcze raz lub jakąś kopie?
On
Gość
Dodano: 2017-11-12 21:28:33
Przeczytajcie sobie blog pana Andrzeja,który przez alkohol był już jedną nogą w piachu,a dzięki Baclofenowi jego życie zmieniło się o 360 stopni.Warto przeczytać wszystkie 10 tytułów,które się tam znajdują. http://andrzejbakafenice.bloog.pl
M.A
Gość
Dodano: 2017-11-16 08:43:22
Mogę nieśmiało napisać, że widzę pierwsze efekty bo baclofenie. U mnie trochę to trwało może dlatego, że nie wierzę w cuda. Od kilku dni nie czuje żadnej potrzeby. Wręcz czuję niechęć do alkoholu. Jedynie czuję skutki uboczne w postaci zawrotów głowy. I jak się połączy z alkoholem można sobie zrobić krzywdę. Jestem dobrej myśli.
Gość
Gość
Dodano: 2017-11-16 17:11:49
M.A jakie dawki bierzesz na dobę i co ile i ile trwa już twoja kuracja?
M.A
Gość
Dodano: 2017-11-16 19:05:07
Ja to w ogóle myślałam że to na mnie nie działa. Zaczęłam od 10mg 3x dziennie. I po dwóch tygodniach straciłam nadzieję. Ale zwiekszalam dawkę co tydzień i teraz biorę 25mg 2x dziennie bo chciałam odrobinę więcej ale strasznie kręciło mi się w głowie i miałam dziwne mrowienie w rękach. Teraz patrzę na butelkę i niby bym sobie walnęła drinka, a jednak mnie odpycha.
Nie piję
Gość
Dodano: 2017-11-19 09:12:09
No i zdarzył się cud.Po prawie 7 latach chlania dzień w dzień zdecydowałem się na Baclofen i tak już w 1 dniu przyjmowania leku 50mg na dobę głód został zredukowany prawie do zera tak,że nie miałem ochoty na alkohol.Jak dla mnie lek fenomenalny.Teraz wiem,że dzięki swojej skuteczności nigdy nie zostanie w Polsce wprowadzony jako lek na alkoholizm,gdyż spowodowałby ogromne straty w budżecie państwa i u ludzi żyjących z leczenie,produkcji i sprzedaży alkoholu.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja