Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2012-12-24 02:44:27
Dlaczego tak naprawde jestem taka jaka nie chce byc? dlaczego to wszystko jest tak pokrecone...
Dzieki narkotykom umiem o wszystkim rozmawiac z ludzmi jestem wesola niczym sie nie martwie mam w sobie mnustwo energi jestem usmiechnieta i czuje ze naprawde zyje
Zajs bez nich nie czuje nic atakuja mnie zle mysli ktoych nie powinno byc boje sie odezwac do obcych ludzi. Trzezwo na imprezy nawet nie probuje chodzic bo wiem jak bd wygladaly.
ale z drugiej strony... widze jak sie zmieniam z roku na rok.
Coraz gorszy kontakt z bliskimi (o ile jeszcze moge ich tak nazwac) nawet znajomi powoli sie wykruszaja.
Nie chce tak ale czy ma sens zycie z dnia na dzien codziennie powtarzac te same czynnosci. Nie ja uwarzam ze nie.
Mowia ze narkoman kazdego oklamuje i oszukuje ale przeciez nie tylko. Osoba nie uzalezniona tez oszukuje i klamie.
Mowia ze to przez brak milosci a ja moze mialam jej za duzo.
Nie wiem chciala bym sie tak naserio sparzyc narkotykami tak zeby miec dosc ale ciagle mi malo...

więcej
bagno z którego ciężko wyjść...
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2012-12-24 02:44:27
najgorzej jak wejdziesz gdzie nie powinnaś i później nie można z tego wyjść.. jeśli masz przyjaciół oni mogą ci pomóc tylko muszą wiedzieć że potrzebna jest pomoc. ciężko o szczerość. ja sama się na nią zbieram a nie umiem. a każdego dnia żyję w strachu. strachu że przez to bagno mogę mieć za chwile obie ręce połamane albo może mnie nie być..
bagno z którego ciężko wyjść...
invisibiliity
Gość
Dodano: 2013-01-04 16:26:24
znam to uczucie bardzo dobrze. brak zrozumienia doprowadza nas do rozpaczy i szukamy pomocy. narkotyki to dobry sposób ale do czasu. ja się sparzyłam można powiedzieć 'otarłam o śmierć' i przestałam brać na tydzień później znów. wszystko przez to że inni nie rozumieją nas naszych problemów. szukałam pomocy ale zrozumiałam ze nikt nie jest w stanie tego zaakceptować a problemów przybywało... z tym chyba trzeba się pogodzić.
Ilość wiadomości: 19
Dodano: 2013-01-14 12:07:06
Najgorzej chyba jest kiedy prosisz o tą pomoc wręcz błagasz ludzi którzy coś dla ciebie znaczążeby ci pomogli kiedy sama przed sobą przyznajesz że jednak coś jest nie tak jak powinno coś poszło nie w tym kierunku co trzeba uświadamiasz sobie że tracisz kontrole. No i prosisz o tą pomoc a w zamian słyszysz tylko głupie 'dasz radę przecież wiesz co robić ze swoim życiem po prostu skończ z tym'. a czasem tak PO PROSTU się nie da..

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja