Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 36
Dodano: 2016-12-09 10:19:26
Cześć :) Jakiś czas temu miałem problem z uzależnieniem od narkotyków... Teraz już nie mam tego problemu a wszystko dzięki http://rehab-terapia.pl/ - sprawdźcie co ten Pan ma do zaoferowania może pomóc i Tobie.
marijollll
Gość
Dodano: 2016-12-09 10:26:23
hahahah od razu widać że to reklama, jeśli raz wpadniesz w narkotyki to masz problem do konca zycia wiec nie pier***
Kein
Gość
Dodano: 2016-12-28 10:47:55
Niby masz problem ale możesz być abstynentem. Po to są właśnie takie ośrodki aby pomóc rzucić to i nie brać. Aby odciąć się od uzależnienia. Byłem w podobnym ośrodku w Wiosennej i tam nauczyłem się przede wszystkim abstynencji, jak radzić sobie z problemami aby znowu nie sięgać po używki.Ja nie twierdze że pozbyłem się nałogu, on będzie ciągnął się zawsze za mną.... Ale już nie biorę i kontroluje swoje życie.
Chyba sam nie masz problemu z uzależnieniem jeśli nie wiesz na jakiej zasadzie działają takie ośrodki. Na czym polega psychoterapia uzależnień więc nie krytykuj innych....
Gość
Dodano: 2016-12-28 23:30:18
Po co znowu wiosenna? Pewnie ta sama osoba stoi za tymi reklamami. Płacą ci, czy jesteś właścicielem?
ma
Gość
Dodano: 2017-01-03 00:40:58
sprawdzcie kosciolmocy.pl sa tez na youtube. Uzaleznienia dla nich to pikus. Wszystkie.
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2017-02-27 16:38:45
Moim zdaniem sport oraz siłownia są bardzo dobrym rozwiązaniem aby wyjśc z nałogu :) Mój brat zaczął trenować i poświęca teraz temu bardzo dużo czasu. W końcu także ma cel. Z tego co ostatnio mówił trenuje bardzo poważni, przyjmuje także dodatkowe odżywki Axis Labs specjalnie, aby jego mięśnie szybciej się regenerowały.
Ranking Ośrodków Terapii
Gość
Dodano: 2017-04-10 15:29:38
Wyjście z nałogu to bardzo ciężka sprawa, bo zazwyczaj za późno się zauważa, że coś jest nie tak. Najważniejszą rzeczą jest żeby samemu potrafić się przyznać przed sobą, że ma się problem, dużo ludzi po prostu się tego wstydzi. Zapraszam wszystkich na nasz ranking, mamy bazę sprawdzonych ośrodków, jeśli ktoś z Państwa szuka dobrego terapeuty, tam może szybko znaleźć, lub jeśli podejrzewacie, że ktoś z Państwa bliskich może się borykać z tym problemem, mamy również blog z artykułami o objawach i historie ludzi, którzy doświadczyli czegoś takiego. www.osrodkiterapii.pl

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja