Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 26
Dodano: 2016-12-09 10:19:26
Cześć :) Jakiś czas temu miałem problem z uzależnieniem od narkotyków... Teraz już nie mam tego problemu a wszystko dzięki http://rehab-terapia.pl/ - sprawdźcie co ten Pan ma do zaoferowania może pomóc i Tobie.
marijollll
Gość
Dodano: 2016-12-09 10:26:23
hahahah od razu widać że to reklama, jeśli raz wpadniesz w narkotyki to masz problem do konca zycia wiec nie pier***
Kein
Gość
Dodano: 2016-12-28 10:47:55
Niby masz problem ale możesz być abstynentem. Po to są właśnie takie ośrodki aby pomóc rzucić to i nie brać. Aby odciąć się od uzależnienia. Byłem w podobnym ośrodku w Wiosennej i tam nauczyłem się przede wszystkim abstynencji, jak radzić sobie z problemami aby znowu nie sięgać po używki.Ja nie twierdze że pozbyłem się nałogu, on będzie ciągnął się zawsze za mną.... Ale już nie biorę i kontroluje swoje życie.
Chyba sam nie masz problemu z uzależnieniem jeśli nie wiesz na jakiej zasadzie działają takie ośrodki. Na czym polega psychoterapia uzależnień więc nie krytykuj innych....
Gość
Dodano: 2016-12-28 23:30:18
Po co znowu wiosenna? Pewnie ta sama osoba stoi za tymi reklamami. Płacą ci, czy jesteś właścicielem?
ma
Gość
Dodano: 2017-01-03 00:40:58
sprawdzcie kosciolmocy.pl sa tez na youtube. Uzaleznienia dla nich to pikus. Wszystkie.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja