Forum
Autor
Wiadomość
1245812169.jpg
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2011-08-14 22:17:18
Witam. Jak w tytule - szukam dobrego ośrodka leczenia uzależnień od narkotyków lub uzależnień mieszanych (narkotyki i alkohol) ewentualnie dla osób z podwójną diagnozą.

Zależy mi na tym aby w ośrodku leczono przy pomocy terapii indywidualnej ale także poprzez pracę sztukę ruch.
Jakie ośrodki mają w swojej ofercie tego typu leczenie?
Ilość wiadomości: 326
Dodano: 2011-08-15 21:54:17
Oj, nie za duże masz wymagania? Model terapii ustala lekarz a nie pacjent. Polecam ci ośrodki prowadzone przez Teen Challenge. Może sama metoda leczenia nie będzie odpowiadała twoim wymaganiom, ale skuteczność mają większą, niż inne ośrodki. A chcesz się chyba wyleczyć?
1245812169.jpg
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2011-08-16 12:53:10
Tak, chcę się wyleczyć i wiem, co jest mi potrzebne. To nie są moje zachcianki, ale raczej elementy niezbędne, żeby terapia zadziałała. Nie mów, że to są aż tak wygórowane wymagania...

Teen Challenge, z tego co widzę, to organizacja chrześcijańska, więc najprawdopodobniej ich terapia i nauki nie trafią do mnie.
Dodano: 2011-08-16 20:53:49
Jak uważasz. Ale jeżeli wydaje ci się, że samemu ustalając, czego potrzebujesz dojdziesz gdziekolwiek... Cóż, i tak życzę ci powodzenia.
Rakus
Gość
Dodano: 2011-08-22 16:16:53
Znam ośrodek, który pewnie cię zainteresuje. Zadzwoń do Pawła lub Marka wszystko na: [www.lewin-terapia.pl]lewin-terapia.pl[/url] .
Swoją drogą natknąłem się na artykuł o wyznaniowym pseudo ośrodku - artykuł hmm, trzeba uważać. Pozdrawiam Rakus.
Rakus
Gość
Dodano: 2011-08-22 16:19:33
Znam ośrodek, który pewnie cię zainteresuje. Zadzwoń do Pawła lub Marka wszystko na: Ośrodek leczenia uzależnień LEWIN
Swoją drogą natknąłem się na artykuł o wyznaniowym pseudo ośrodku - artykuł hmm, trzeba uważać. Pozdrawiam Rakus.
Dodano: 2011-08-22 20:53:58
Racja, to jest pseudo-ośrodek. Nie mający nic wspólnego z chrzescijaństwem. I porównywanie "Teen Challenge" i innych podobnych instytucji do tego "czegoś" jest nie wporządku. Ja sam kiedys trafiłem do pseudo-chrześcijańskiego pseudo-osrodka o nazwie "Reto", gdzie jeden z liderów tej grupy, niejaki Arek ps. "Profesor" uderzył psychicznie chorego chłopaka któremu członkowie sekty wmawiali opetanie przez demony. Dla mnie zabrano pieniądze i trzymano wbrew mojej woli w ich siedzibie w Bojszowach na śląsku. Ale istnieją też prawdziwe chrzescijańskie ośrodki tarapeutyczne, mające większą skuteczność w leczeniu uzależnień niż świeckie instytucje i "Teen Challenge" do nich należy.
absolwent
Gość
Dodano: 2011-09-21 22:06:58
Jedz do Babigoszczy,skończyłem terapie i wyszedłem na przepustke długo terminową.Zaczęłęm tam przygodę z rapem,poznałem takich ludzi jak Łona,Krzysztof Kuźnicki,Kiziak.W ośrodku terapia opiera się na art-terapi.Ogólnie polecam wszystkim ten ośrodek !
http://babigoszczmonar.org/
gość
Gość
Dodano: 2011-11-01 11:01:55
Tutaj trzeba zdobyć jakąś wiedzę o instytucji do której się udajemy. Można wejść na stronę http://www.parpa.pl/ To jest państwowa organizacja, więc różnią się od prywatnych tym, że nie zależy im na twoich pieniądzach.
exZIP
Gość
Dodano: 2011-11-08 16:48:53
Jeśli o mnie chodzi to bardzo pomógł mi DROMADER w Piasecznie
przez dwa lata tułaczki po różnych ośrodkach w całej polsce
dopiero tam do mnie dotarli niebyło głaskania po główce jak w różnych placówkach NFZ ani przesadnego ustawiania życia pod regulamin jak w Monarze tylko czysta terapia

http://dromader.org.pl/index.php

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja