Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2010-05-20 17:26:25
Czy tabaka uzależnia? Jak bardzo szkodzi zdrowiu?
Znalazłam u brata tabakę. Twierdzi że to nic groźnego i wszyscy to teraz biorą. Czy naprawdę nie jest to szkodliwe?
Ilość wiadomości: 40
Dodano: 2010-05-30 22:21:34
Jak to biorą? Tabaki się nie pali? Zawsze myślałem, że to "wsad" do fajek.
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2010-05-30 23:19:28
tabaka to to samo co papierosy lecz lepiej smakuje i nie ma takiej duzej ilosci nikotyny i jest lekarstwem na katar.
»KociaK™
Gość
Dodano: 2010-06-12 21:12:01
` tabaka to to samo co papierosy lecz lepiej smakuje i nie ma takiej duzej ilosci nikotyny i jest lekarstwem na katar.'

tak , to jest prawda , jest nie szkodliwa a wręcz lepsza od papierosów .
jest miętowa , gdy ja zażyjesz lepiej ci się oddycha ;D

--------------------------
» ` strumienie wÔdki ... ™ xD ♫
paw_and
Gość
Dodano: 2010-08-20 23:46:58
Nie wiem już czy się śmiać czy płakać po przeczytaniu poprzednich postów (no poza pierwszym).

Tabaka - sproszkowany tytoń do wciągania przez nos. Uzależnia jak wszystko co zawiera nikotynę. Czy jest szkodliwa? Nikt tego nie udowodnił. Nie jest więc niczym złym jej zażywanie - oczywiście niczym złym dla zdrowia w rozumieniu fizycznym. Żadnego raka itp. Ale uzależnia i trzeba to brać pod uwagę.
Wizard8
Gość
Dodano: 2011-08-06 01:32:24
nikt nie pomyślał o pewnej drobnej aczkolwiek istotnej rzeczy. Wciągając duże ilości tabaki nasze śluzówki są z czasem po prostu wyniszczone,więc nie powiedziałbym że zażywanie tabaki jest w 100% bezpieczne. Prawie wszystko można,ale umiarkowanie...
Kubson
Gość
Dodano: 2013-04-27 23:31:56
Dlatego właśnie robi się kilku dniowe "urlopy" jeśli wciągasz długo ale tabaki nie wciąga się na "krechy" tylko dla smaku i delektacji zapachem

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja