Forum
Autor
Wiadomość
mruczkinson
Gość
Dodano: 2012-12-07 23:22:33
ja gram 7 lat i nie moge przestac pracuje w walii pol roku i pol roku tutaj teraz probuje nie grac ale dopiero tydz minal ciezko przestac a szczegolnie po piwku
aniolek
Gość
Dodano: 2013-01-01 22:14:14
Ja mam problem z bratem, boje się że on zaczął grać jest zwykłym studentem- dostał stypendium i po tygodniu od otrzymania przelewu nie ma już pieniędzy nie wiedziałam w czym problem więc pożyczyłam mu 250 zł. a od naszego drugiego brata pożyczył jeszcze 400. Rodzice mają swoje problemy a ja chce mu pomóc bez rozdmuchiwania sprawy ale jak żeby nie zaszkodzić???
Gość
Dodano: 2013-01-02 01:13:27
http://www.hazardzisci.org/
Może tu coś znajdziesz.
Gość
Dodano: 2013-01-02 07:42:37
Witaj,hazard jest bardzo ciężkim uzależnieniem porównywalnym do heroiny,nie wolno mu dawać pieniędzy,może poszukaj grupy wsparcia,leczenie jest trudne,czekają go wielkie długi,nie wiem jaki masz z nim kontakt,bo jak najszybciej powinien rozpocząć terapie,no a jak nie będzie chciał to pozwólcie mu upaść na to dno,aby mógł się odbić.Powodzenia.
gerina
Gość
Dodano: 2013-03-19 09:57:21
W całej Polsce są ośrodki, w których można uzyskać pomoc w walce z uzależnieniem od hazardu. Taką pomoc i wsparcie (również prawne) mogą otrzymać także członkowie rodziny osoby uzależnionej. Przykładem takiego ośrodka jest Poradnia Specjalistyczna IPSIS w Swarzędzu pod Poznaniem - tam mozna taką pomoc uzyskać całkowicie bezpłatnie. Warto szukac takich miejsc także w swojej okolicy. http://www.ipsis.pl/poradnia_leczenia_uzaleznien.html
Studentka
Gość
Dodano: 2013-04-04 21:16:15
Przepraszam, że przeszkadzam, ale jestem studentką 3 roku pedagogiki. Piszę pracę na temat hazardu wśród współczesnej młodzieży. Bardzo proszę osoby do 18 roku życia o wypełnienie ankiety. Jest to zupełnie anonimowe. Bardzo proszę o wypełnienie i z góry dziękuję :)

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/17yU3de74oAlboPiqdgVUftDWTo6-a1dxI2EXOfkl9F0/viewform
dana
Gość
Dodano: 2013-07-20 21:19:51
witajcie
jak wszyscy na tej stronie gram w automaty.to wszystko co piszecie spotkalo i mnie.Nie gram od 3 tygodni bo wtedy postanowilam ze musze z tym skonczyc.Odeszlam od meza zostaje co dziennie duzej w pracy aby odpracowac zalegle godziny szukam dodatkowej pracy aby moc szybciej splacic dlugi.Wiecie co jest najsmieszniejsze muj maz mi nie uwierzyl gdy mu sie do tego przyznalam.Stwierdzil ze z pewnoscia znalazlam sobie kogos innego.Dzisiaj mam dola ale nie zebym chciala isc na automaty brakuje mi znajomych bo przez ten caly kram z graniem i zazdrosnym mezem nie mam znajomych i tak naprawde nie wiem co z soba zrobic,
sararafaela
Gość
Dodano: 2013-08-15 16:37:23
witajcie,ja również gram na automatach ,ale dzisiaj postanowiłam ostatecznie skonczyc z tym nałogiem .Przyznaje probowalam już pare razy i zawsze wracałam do gry.Dzis przeczytałam artykul AH czyli anonimowych hazardzistow i bardzo mi pomogl .Jeśli potrzebujecie wsparcia duchowego oni wam na pewno pomoga .
sararafaela
Gość
Dodano: 2013-08-15 16:38:26
witajcie,ja również gram na automatach ,ale dzisiaj postanowiłam ostatecznie skonczyc z tym nałogiem .Przyznaje probowalam już pare razy i zawsze wracałam do gry.Dzis przeczytałam artykul AH czyli anonimowych hazardzistow i bardzo mi pomogl .Jeśli potrzebujecie wsparcia duchowego oni wam na pewno pomoga .
Redakcja serwisu uzaleznienie.co
Gość
Dodano: 2013-11-29 10:29:41
Drodzy forumowicz,
pojawiamy się na Waszym forum z dwóch powodów. Po pierwsze chcieliśmy przedstawić nasz serwis, a po drugie zaprosić Was do współtworzenia go. Piszemy o różnych uzależnieniach, także o uzależnieniu od hazardu. Publikujemy artykuły popularno-naukowe, informacyjne, wywiady z ekspertami, a także prawdziwe historie. Wierzymy, że to, co nas spotyka niesie za sobą wiele mądrości. Jeśli uzależnienie - Wasze lub bliskiej osoby - pokrzyżowało Wam życiowe ścieżki lub odwróciło o 180 stopni bieg życiowych wydarzeń, piszcie do nas! Warto jest dzielić się swoim doświadczeniem i pomóc tym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Przesyłajcie nam swoje historie na adres redakcja@uzaleznienie.com.pl. Odezwiemy się! I najważniejsze - zapewniamy 100% anonimowości. PS. Każdy z Was może stać się bohaterem naszego reportażu! Przykłady możecie znaleźć w naszym serwisie. Pozdrawiamy! Redakcja serwisu Uzależnienie.com.pl

1234
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja