Forum
Autor
Wiadomość
Weks
Gość
Dodano: 2012-10-18 18:11:00
Dodam jeszcze , że był bardzo wyczuwalny zapach w pokoju oraz w moczu, potem nawet na ubraniu. lecz nie potrafię go teraz opisać.
Weks
Gość
Dodano: 2012-10-18 18:17:30
Dodam jeszcze ponownie (przepraszam) senność , człowiek zmęczony wstanę do pracy rano 5 wrócę i o godzinie 17 już jestem senny padnięty.. i tak codziennie teraz (minęło 6 dni od wzięcia) no i brak dobrej koncentracji , co widać po tym ,że po raz kolejny dopisuje.
Gość
Dodano: 2012-10-18 18:41:43
Może będę trochę niegrzeczny, ale chłopie, jak bierzesz truciznę, to co się dziwisz, ze masz tego skutki?
weks
Gość
Dodano: 2012-10-18 19:13:53
Tak wiem ,że biorę truciznę, ale chciałbym znać choć jej nazwę.
Gość
Dodano: 2012-10-18 22:27:56
Po co? Po prostu więcej tego nie bierz. Dla własnego dobra.
Gość
Dodano: 2012-10-19 14:34:36
To forum chyba ma cel pomocy, nie wyładowania własnego stresu anonimie.
Gość
Dodano: 2012-11-18 23:52:53
Czy można usunąć powyższą dilerkę? I najlepiej zgłosić gdzieś...
bartsimson
Gość
Dodano: 2012-12-20 09:18:48
jaka jest reakcja w pomieszaniu alkocholu z mefedryna
dobrry
Gość
Dodano: 2013-01-02 22:26:52
a ja widze w was debili, bo chcieliscie zaszalec, ja wsialem dopalacza z przyjacielem, najloeszym, gdy wracalismy do siebie cxolem ze jest bratem, my w czasie tego mowilismy, ale pamietaj to jest 1 raz ooczujemy extra sie, nastepnego razu juz to bedzie normalne, a zycie bedzie nienirmakne i powiem wam tak, ze nie spalem jeszcze 3 dni ja wiem ze ten dopalacz to byla chemia, ktorra kaze wewnatrz porozmawiac z kims, pomoc innym, lezac od 3 rano nie czuje juz irbie, ja wkrecilem sie w drzewo, ktore pomagalo ludziom, ktore przed tymi nalogsmi chcialem ludziom pomoc, aktualnie mysle, ze duzo mnie to nauczylo, zwlaszcza, ze bylismy ludzmi, ktorzy nasze marzenia pokladali ponad czyjes zycia, myslalem msm gdzies was, ze sie przecpacie, ale ja chcialem potem pomsgsc, a teraz uznalem, ze to tylko przez to, ze ja nie zamykalem ocxu na wiecej niz 5 sec, csulem, ze ludzie nie przeczekiwali by tego, tylko by wzieli, ja jeszcze bijacym sercem, czuje ze moj organizm ucierpi, czuje ze mi sie miesnie rozryewaja i czuje, ze powinienem jeszcze ludziom pomagac, odlozylo sie we mnie pozytywne uczucie, po tym dopalacu mowilem do kumpla ze piekne bedzie jak sie nauczymy otwierac prxed soba, jak o 5 chcialem zasnac rano to do 10 smsa do niebo pisalem, a zauwazylem w polowie, ze nie mam pieniedzy. chcialem jednak jakos to przekazac spotkac sie z nim i powiedziec, zeby nie dobieral chodzby umieral, teraz juz mysle pozytywnie, doszedkem do tego meczarnia jaka przezylem, jaka cxuje podcxas rozryesnia moich konczyn, zlej pozycji i wiedzy o tym, ze widze w sobie nieodwrscalne wasy fizyczne, ja tak naprawde zeby zrozumiec swoja egzysencje potrzebowalem szczerosci, to mi pomoglo sie otworyc, nic innego z tego nie msm, czas poswiecony na myslach i uczucie, ze juz nic nei becie normslne, chodz to dobrze, bo czujesz, ze twoje wielkie plany niosa powolanie, pisże do ludzi, ktorzy wyrsbiali moje etspy zycia, chce im sie zwierzyc, ale ich kontakty sie urwaly. nei s
wiem przez co.bardzo mi slabo, ale i ciesze sie, choc ptrzac dzis, ze chce sie otworxyc i piwiedziec o problemach siegnie go do gowna jest zle. dodtkowo 2 mies temu mialem zyly podciete nie czolem ze zyje, bo mydalem ze w glebi jestem zly i chce to dla innych, a potem chcislem przedawkowacmkofeine i tsurynre energy drinki ktore ehpilem za jednym razem, czolem, ze organy placza bardziej niz serce, tego dopalacza wziac chcislrm, bo uxnalem ze jestem silny psychcznie i chce poczuc stan euforii i ucieksajacego smutku, ktory tylko byl tematem tabu na forum, ale ktory z toba jest. ten nie smutek, ale myslenie logiczne po 50 h ze jetstes w stanie, ze prxekroczyles dawke smiertena i ja to cxulem napde wiem ze wtedy po prostu chcialem byc dls innych podpora, a jestem w dreszczu dalej pobudznia i cxuje, ze moze moje cialo nie przezyc juz tego, czuje sie bardzo madry zyciowo i uwazam, ze moglbym wam pomoc, bo to moj cel wewnatrz od teraz, to jest w bezsennosci, ze mowie sobie, potem poglebiam i tak dalej bezsennosc, ktora pokazala, ze ludzie cierpia po tym, ze nie koniecznie na poczatku, ze oni doczekuja tylko euforii a potem chca odpoczac. szcxerze ludzie, jezeli chcecie poczuc wiez musicie chciec zyc po momencie, gdy nie chciales cxujesz ze zycie nie ma wartosci, a jednak zaczynasz ludzi widziec jednak jako kogos kruchego, od ktorego cxujesz sie inny , jednk cujesz, ze kazdy mysli podobnie, ze niektrzy prxedawkowojac do czego nawoluje poczuja, ze euforie chca utrymwc, ale xnajda sie tacy, ktorxy jak mnie miesnie beda sie wyrywac, a jednak slusznoscis jest sie poswiecic i pieiediec wm cos, gdy czuje, ze jak sprobuj jed
szcze raz to cialo bedsiev slbsze i pomozesz sobie tlumic uczucia, zabijesz w sobire mentwlnosc. eyobrazcie to sobie, ze mam 3 dni tortur z samym sobs, nie czuje zmeczenia, mam te torturym gdzie walcze myslav 60 h na wodzie, ktora wysikuje szybko, na kromce, ktorej jesz cżesc, i wyplujesz, jak czujesz glod i umiersz glodowo, nie masz checi jesc, jestem chudy msm sybkie soalanieckalorii zwykle jem dla hoby duzo a teraz cuje jak mi wypala rzoladek, widże siebie i kumpla, ktory tex nie spsl jesvxe, ale on 4 x mniej i ja czuje, ze jesli roxnica jet az taka to ja nie prxezyje, jakkolwiek prxezyje, bo kolomnie rodzina mnie kocha i na sile jedzenievj mi da, pocxucie ze xrobilem glupio a oni widza, ze udaje przed nimi, ze pocxulem sie dobrxe. to jest jednwk fakt, narkotyk dal wyglad i czuje jsk ndsje swiatopoladu,cczuje ze mysli wirlu, ze nic ze mnie nie bedizem ze kazdy czuje chec pomocy innym, ale to co ja znosze w pelni pobudzony, swiadomosc full, widze jednak, ze choc n ludxi pstrylem z prxymroxrniem oks, chodzilem dumnie to teres brde to robil e prlni, bo czuje, ze ja naprawde jestem zajebiecie mocny. to jest dobre, ale starajcie sie nie isc do swita internetu jk ja, bo nimt cie nie eydluvha wysmiejw cie, tak, bo oni to robili i widdza po co to robia, widze czlowieka i dotrxegam po innym, ze mu ciezko, bo tsk mnie to nauczylo, a jdnak czuje, xe jak n niego popstrxe, to sie rozlafuje ns mnie niepoczytsnue, paopatezylem n niego, a nagle wzrok wrocil na miejsce bo czuje, ze te czlowiek jednak pomyslal o tobie, a w sumie, nie bedsie uwazal ciebir za nimogo, on widsial swoja dusze w mojej.cpowieedzcie mnie, czy wy czujecie, ze niepotrsfilibydcie jak ja, ze chcecie bym sie spelnil?
dobry po dylwestrsze
Gość
Dodano: 2013-01-02 22:42:19
mocz ktorego chcesz powstrzymac, ale piszesz do prxyjsciela wiaodmosc, czujesz ze to jest twoja wena, ktra do niego przemowi, bo mysli jak ty, bo otwarkismy sie lrzed soba, ale ja musialem isc do toalety w peenym momenciec uznalem to bedzir lepsze jak dla niego sie zsikam w majtki, zeby wyzbyc sie wstydu i dokonczyc nasze slowa, zrobilem to i w sumie myslalem inaczej szukalem inspiracji w kazdej mysliv i kazda byyla inna, czulem, ze ciezko bedzie komus mowic do siebie z przezc30 h ale ja chcialem i doszedlem ostateczniee do tego stsanu, ktory nazywa sie checia zycia, z miloscia prawdziwa, ludzie ktorzy taki wpis na fb czytali o 4;19 napisany, zcprzeoazem, od razu moje znajome ktore jakby podniecilem jednsk nie chcisky sie omamic, a jednak dzuewczyny, ktore, mi chcialy pomoc, uznaly, ze robie to bo szukam milosci, one pocxuly chemie, ale ja im napisalem, ze czasami czlowiek nie inspiruje sie pozytywnym mysleniem, ale najgorszymi, ktorzy roibia to bo czuja sie nsjgorsi, ktorym nikt nie potrafi okazac pomocnej dloni, ludzir sie boja, tez sie balbym, ale ja bylem taki chetny wladzy, w sumie czolem sie jako zlo uznalem tak a jednak gdy odkrylem wszystkie swe slabosci uxnslem ze czuje sie, jak ktos swiety, ktory swoim zachowaniem odciagnuem bo popatrze tak na czlowieka, ze go przeswietle, a on nie bedzie chcial pomocy, tymczasem przz komunikatory, z ludzmit rozmawialem tymi, ktorxy sie mniemprzestraszyli gdy zobaczyli ze to cos o cxym on by sobie mogl marzyc jsko czlowiek silnej woli, nie rozumie mnie, ze jestem silniejszy, jestem inny i chce mnie eykorzystac, w sumie mysli ze to glupie i tyle, on siedxime w rodzinie w rospaesie, on rozpadwvsie,a ja do tych ludzicche isc im pomoc, umowmy sie, jest to cos naprawde cod, glupie, chore, chore a nagle WOW wspaniale,

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja