Forum
Autor
Wiadomość
1764627023.jpg
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2010-05-16 04:27:40
chcialem poczuc chwalone przez wiekszosc znajomych dzialania mefa dlatego sprobowalem. zadzialal tylko ze nie jak w uslyszanych i przeczytanych opinniachnie bylo oczekiwanego ucucia pewnosci siebie i otwartosci raczej wolalem sie nie odzywac(w sumie to cos mie blokowalo przed mowieniem czegokolwiek) staralem sie nie zwracac na siebie uwagi gonitwa mysli(dominowaly raczej te pesymistyczne) uczucie odralnienia i niezrozumienia lekka momentami spora panika i lekniewielkie zawroty glowy szczekosciskobraz wydawal sie jakis dziwny fakt z uplywem czasu tracily na mocy niektore zniknely takie lekkie niemile uczucie siedzialo wraz bylo tez duze pobudzenie. spodziewalem sie ze bedzie bardziej pozytywnie nie mowie ze ten proszek wywolal tylko te niemile odzczucia ale napewno one przewazaly w duzym stopniu. niewiem ile wzielem dokladnie ale nie bylo tego duzo bo bralem mefa pierwszy raz (kerska wielkosci zapalki moze troszke wieksza)dzlialalanie trfalo okolo godziny ale mialem wrazenie ze ciagnelo sie to dluzej. niewiem czemu mialem taka jazde przy wzieciu duzej ilosci z tego co przeczytalem jest podobnie. mial ktos tak jak temu zapobiedz??
______ o0
906273655.jpg
Ilość wiadomości: 25
Dodano: 2010-05-16 09:03:07
po tym poście widać, że nie zawsze działanie narkotyków wywołuje efekty które chcielibyśmy uzyskać, w tym przypadku wyraźnie widać negatywne skutki zażycia narkotyku. Może po prostu lepiej jest nie brać żadnych wynalazków! :)
żyć szybko umierać młodo
Ilość wiadomości: 35
Dodano: 2010-05-23 20:57:19
Podzielam opinię Hieronimusa, z resztą działanie substancji na ludzi jest bardzo osobliwą sprawą, zależną od danego organizmu. Podobnie jest z innymi odurzaczami, niektórych papierosy pobudzaja, innych uspokajają, jedni po alkoholu są niebezpieczni i agresywni, inni ospali.
xx
Gość
Dodano: 2010-06-18 23:54:22
moje pierwsze w życiu doświadczenie z czymkolwiek:
godz. ok. 10.00 zaczęłam od speedooo ze smartschopa. Nic specjalnego - do ok.14-15 poszło 0,5g. w między czasie 2 piwa lajtowo. Stwierdziłam, że prawie wcale na mnie nie działa.
Godz. 20,30 - Mefedron. było tego może ok.200g. białego kryształu. Pierwsze parę minut nic, nagle w sekundzie: obraz stał się zamglony i tak jakby się srebrzył, wszystko zaczęło mi huczeć i pulsować przed oczami. Po prostu mnie wyjebało. Czułam się tak jakby mi mózg miało rozsadzić, oczy mi wywaliło, koledzy od razu kazali mi usiąść i się uspokoić, widzieli, że jest źle, a ja marzyłam, żeby jak najszybciej to ze mnie zeszło. Przeżyłam szok - trwał chyba ok. 10-15 min. ciężko mi dokładnie stwierdzić. Potem obraz już był normalny i mogłam iść, krótka chwila szczęścia (chyba dlatego, że zeszło najgorsze) i max. zmęczenie na koncercie Metallici. Strasznie żałuję, bo nie przeżyłam go tak jak chciałam.
Ivan
Gość
Dodano: 2010-06-26 09:21:27
Tez bylem zmefiony na metalici i nie pamietam jak z autokaru dotarlem na koncert, kolorki tez widzialem jak mowisz, to bylo na poczatku a pozniej jazdaa
yeah
Gość
Dodano: 2010-07-06 15:57:11
Ja za pierwszym razem jak brałem mefa to też w sumie milczałem wolałem siedzieć i ceszyć się tą zajebistą fazą...
wyjeb*** we wszystko co w okół się dzieje
za drógim razem to już jazda!Power jakiś potok słów:)
zajebista sprawa...

Mam tylko mały problem.jak to wzięłem to automatycznie rano wyskoczyła mi żółto-biała narośl na języku która lekko piecze.Czy wy też mieliście podobne problemy?
idiotka
Gość
Dodano: 2010-07-15 19:23:12
kto mi załatwi mefedron?
1726170256.jpg
Ilość wiadomości: 239
Dodano: 2010-07-15 21:05:32
Puknij się w łeb i wstrzyknij sobie spirytus dożylnie twój nick mówi sam za siebie
Jeżeli bierzesz narkotyki by uciec od problemów to stwarzasz nowe większe których nie widzisz i stajesz się więźniem uzależnienia
Karolina
Gość
Dodano: 2010-07-16 14:53:40
frikol nie widzisz że dziewczyna potrzebuje pomocy!!!
1726170256.jpg
Ilość wiadomości: 239
Dodano: 2010-07-16 15:47:26
Jakiej pomocy by sie nacpac i jeszcze dac jej to podnos
Jeżeli bierzesz narkotyki by uciec od problemów to stwarzasz nowe większe których nie widzisz i stajesz się więźniem uzależnienia

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja