Forum
Autor
Wiadomość
NIELEKOMANKA TYLKO ĆPUNKA
Gość
Dodano: 2013-06-02 23:32:57
ACODIN TO GÓWNO. I tak jest to narkotyk. I nie myśl, że to WSTĘP DO NARKOTYKÓW. Ty już jesteś WPIEPRZONA w dragi. Acodin jest zajebiście silny. Może nie tak jak np. hera albo majka, ale feta się przy tym umywa. Uwierz mi, wiem coś o tym. Sama się nieźle wpieprzyłam. Paliłam trawę odkąd skończyłam 13 lat, to bardzo chujowa liczba, jeżeli chodzi o jakiekolwiek używki. Ale nie miałam za wesoło w domu, a to pozwalało mi się na chwilę oderwać.
Pewnego dnia, jak nie miałam kasy na trawę, z przyjaciółką kupiłyśmy acodin (miałam wtedy 15 lat). To miał być TYLKO RAZ. Na spróbowanie. Bardzo się wtedy myliłam. Po jakimś czasie nie przestałam nad sobą panować. UZALEŻNIŁAM SIĘ. Po między mną, a innymi ludźmi powstała ogromna bariera. Z jednej z najbardziej lubianych osób w klasie, stałam się zamkniętą w sobie, stawiającą się wyżej od wszystkich dziewczyną, która czyta książki na przerwie, bo nie ma ochoty z nikim rozmawiać.
Przestałam brać już acodin. Powiem ci, że nie było łatwo. Jedyne co mnie uratowało, to moja znajoma, która raz przyszła do nas jak byłyśmy na aco. Zaczęła gadać o swoich problemach i przez to miałam MEGA ZJAZD. Teraz jej za to dziękuję. Źle wspominam tamten dzień i nie mam zamiaru powtarzać tego typu sytuacji. NIE BIORĘ JUŻ ACO.
Ale tu nie skończyła się moja "przygoda" z narkotykami. Wciągam fete. Teraz też na niej jestem.. Jest dużo inny stan niż po dropsach z apteki. Powiedziałabym nawet, że jest słabszy. I nie ciągnie mnie do niej tak bardzo jak do Aco... Jestem ćpunem i tyle. Okropne uczucie. Chce z tego wyjść ale po tygodniu znowu wciągam kreskę albo biore jakieś dropsy.
JEŻELI MASZ JESZCZE MOŻLIWOŚĆ, ŻEBY TO RZUCIĆ TO ZRÓB TO JAK NAJSZYBCIEJ. BO OBUDZISZ SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU. TO STRASZNIE WCIĄGA. WIEM, ŻE PEWNIE TO CZYTASZ I MASZ WYJEBANE. JA TEŻ MIAŁAM... I CHUJ Z TEGO WYSZŁO
pietja
Gość
Dodano: 2013-06-04 19:14:40
Biore od czasu do czasu Acodin z 15 tabletek chociaz matka mnie na tym juz zdazyla przylapac. Niktorzy mowia ze jest to narkotyk niktorzy ze nie. Ja uwazam ze nie bo sprzedaja w aptece ale sama juz nie wiem bo w koncu po tych 15 tabletkach normalnie nie jest. Mam dopiero 16 lat i kolega powiedzial mi ze od tego umre za rok. Chyba sie od tego uzaleznilam bo od czasu do czasu musze wziasc jak sie spotykam z moim chlopakiem. On Acodin bierze regularnie. Ja nie moge ze wzgledu na mame musze byc ostrozniejsza. Nie chce tego brac ale nie wiem wogole jak sie zabrac za rzucenie tego. Powiedziala bym matce ale Ona juz dosc przeszla przez moje wyglupy dlatego musze jakos z tego sama wyjsc. Najchetniej bym tez chciala wyciagnac z tego mojego chlopaka bo to podobno 1 krok do narkotykow.

pietja radzi: przestan z akodinem zamien go na placebo, od nie go nie umrzes po roku a to ze sprzedaja go w aptece to nie znazy ze nie jest narkotykiem gdyz jest i to jak najbardziej ma forme podzajaca tak jak tauryna z kawa jest nieszkodliwa a lepiej dziala niz amfa i nie sieje spustoszenia, ale zabija niewielkie ilosci bialek sportowcy nie pija kawy ale zazywaja tauryne i inne podobne suplementy podobnie jest z wistrolem ale on w wiekkszej ilosci powoduje dusznosci i niepotrzebne stany lenkowe a tak wogole to otworz oczy
aniołek
Gość
Dodano: 2013-06-08 01:25:48
hej witam was po dlugiej przerwie probowalam skonczyc z sudi ale nie dalam rady wracaly mysli wspomnienia i bralam jak tylko nadszedl ten czas. zle mi z tym bo woem ze wtedy mam wyjebane na wszystko ale tylko to mnie ratuje od moich problemow rodzinnych mam ich serdecznie dosc. chcialabym miec jak kazdy kochajaca sie rodzine ale mam tylko meza co woli spedzac wiekszosc czasu w pracy niz w wolne z nami ze mna i nasza 1,5 roczna corka. to dla mnie przykre i przygnebiajace ze on woli spedzac czas z ludzmi w pracy niby oczywiscie bo siedzi tam a nie ma za to placone niz z nami. nie jestem idealna zona bo wiem o tym bo wkurwiam sie jak przyjdzie najebany ale mam prawo. ciekawe jak on by sie czul jak ja bym wracala z pracy pod wplywem alkoholu. nie chce sie zalic na forum bo to nie o to tu chodzi ale potrzeba wygadania sie dopada kazdego. ale toz e mam problem z sudi bo wiem ze tylko ona mnie rozummie jest wielka . przyciaga mnie do niej. jak tylko raz sprobowalam. jak bym miala dojscie do fety to bym brala ale ze nie mam to jestem czysta boli mnie to bo od czasu do czasu bym mogla wziasc dla rozluznienia a nie pic. bo tego tez jest za duzo w mim zyciu. duzo by pisac a .....zycie jest oj=okrutne
aniołek
Gość
Dodano: 2013-06-08 01:30:09
kim ty jestes te 777777i cos tam ??? napisz do mnie
77771
Gość
Dodano: 2013-06-08 13:25:52
czesc aniolku smutna ta Twoja rzeczywistosc ale branie dexa majac male dziecko to wielka nieodpowiedzialnosc a klopotow nie rozwiazesz uzywkami faza mija a problemy zostaja jak chcesz miec ze mna kontakt to podaj e mail wysle Ci swoje gg
i jeszcze jedno ,dlaczego wybralas wlasnie mnie ? : )
PaniAcodinowa
Gość
Dodano: 2013-06-16 23:57:41
Hey. No i zgodnie z Waszymi radami, wzięłam te 60 tabletek na raty, ale niestety i tak wyrzygałam w sumie wszystko, katastrofa . To już lepiej zarzucić 30, potem 30, to chociaż te 30 się zdąży wchłonąć, a takie po 5, gówno daje ;/ Może kiedyś spróbuję 60 na raz w sensie ile do gęby się zmieści i połykać jak najszybciej xD Może wtedy się wchłonie więcej niż 30, zanim zwymiotuję.
77771
Gość
Dodano: 2013-06-17 13:53:15
30 min przerwy po 1 paczce i kolejne 5 szt co 5 min ale 900mg to juz powinno byc 3 plateau ostro za ostro :)
AcodinowaPani
Gość
Dodano: 2013-06-17 21:37:08
No oby, bo już mam dosyć tracenia kasy ;/
77771
Gość
Dodano: 2013-06-17 22:13:40
przy 2 paczce tez zrob wieksze przerwy wez 5 szt oczywiscie z 5 min przerwami po zazyciu 10 poczekaj 10 -15 min i tak dalej ALE ZANIM TO WSZYSTKO ZROBISZ ZASTANOW SIE CZY NIE ZA CZESTO TO ROBISZ I CO BYS ROBILA GDYBY NIE BYLO DEXA moze Twoje przemyslenia skieruja Cie w dobra strone bo teraz chyba nie kroczysz wlasciwa droga :(
nie chodzi mi o to zebys odstawila na zawsze ale zadaj sobie pyt na ile czasu mozesz odstawic i sprawdz to ja juz 2 mc nie bralam i jest ok :)
Staruszek Sam
Gość
Dodano: 2013-06-17 23:01:22
Wcale nie musisz się sugierować naszymi radami. Częstotliwość przyjmowania to bardzo indywidualna sprawa. Ja brałem zawsze po dwie na dwie do pięciu minut, a kolejną paczkę, jeżeli wogóle się zdecydowałem to po godzinie dwóch. Wysokie stężenie utrzymuję się w organiźmie nawet kilka dni. Więc wcale nie trzaba wszystkiego łykać od razu. Jeżeli acodin Ci organizm odrzuca to spróbuj tusidex lub daj sobie spokój, bo jak widzisz organizm coś Ci sygnalizuje. To taka migająca czerwona lampka i powinnać ją uszanować.

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja