Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 18
Dodano: 2014-01-12 18:52:53
Witam ostatnio wpadłem na pomysł zakupu jednego kartonika LSD. Na neuro czytałem że halucynacje są przyjemne jednak jest ryzyko wpadnięcia w badtrip. Chciałbym bardzo spróbować LSD ze względu na te halucynacje które ponoć są dobre i ogólnie z ciekawości. A tutaj na narko przeczytałem że jak się nie miało styczności z halucynogenami to lepiej nie brać na pierwszy raz LSD. Jedyna moja styczność z narkotykami to ; Marihuana ( często ) Propan-Butan czyli dezodorant ( kilkanaście razy dezo w roku )

Napiszcie co i jak itd chciałbym kartonik przyjąć będąc sam w domu. I napiszcie jak się czuje człowiek na zajutrz czyli czy normalnie funkcjonuje i normalnie można iść do pracy. I czy biorąc pozadomem i potem wracając samemu do domu nic się nie stanie. Bo wiadomo jak jest z halunami...

Proszę o szybką odpowiedź
147629621.jpg
Ilość wiadomości: 71
Dodano: 2014-01-12 20:42:06
Po LSD raczej ciężko jest wpaść w badtripa'a ale jak sam napisałeś jest ryzyko.

Pierwszy trip po LSD: http://www.youtube.com/watch?v=HBOPFWmZCdM
Jak na animacje bardzo dobrze oddaje sposób działania LSD.

Polecam brać gdzieś w plenerze na łonie natury.
Przy dobrym set & setting's idzie bardzo dużo wynieść z tripa.
Radziłbym Ci się z LSD nie śpieszyć, ale mimo to pewnie i tak zrobisz według własnego uznania.

"Propan-Butan czyli dezodorant ( kilkanaście razy dezo w roku )"
Z całym szacunkiem jebnij się w łep.
"Samodoskonalenie to masturbacja natomiast samodestrukcja..." ;p
Dodano: 2014-01-12 20:47:11
Z całym szacunkiem wolałem to, niż jebać po kablach
147629621.jpg
Ilość wiadomości: 71
Dodano: 2014-01-13 00:13:41
Jak to mówią... Co kto lubi :)
"Samodoskonalenie to masturbacja natomiast samodestrukcja..." ;p
Ja
Gość
Dodano: 2014-01-18 14:24:15
Halucynacje po LSD? Nie wiem co Ci ludzie naopowiadali, ale takie coś nie występuje. Po LSD masz tylko zmienioną percepcję, wzmocnione kolory, "fraktalowe widzenie", ale nic nierealnego się nie pojawia.
lok
Gość
Dodano: 2014-01-26 15:46:44
Wziąłem raz LSD i nie bylo żadnch halucynacji i nadprzyrodzonych rzeczy. Kolory tylko sie zmieniały, dostrzegałem wszzystko inaczej, ale było fajnie
nikoladope
Gość
Dodano: 2014-01-29 15:07:15
Miałam styczność z kilkoma narkotykami mefa, feta, koks, marihuany i grzybkow nie
zaliczam no i crack ale nie bral ani extazy i LSD a bardzo chce *.*
Kocham narkotyki <3
Mieszkam w Warszawie i nie wiem cemu ale nikt nie ma takich kwasow :(
Ogarniacie moze po ile chodza i co preferujecie extazy czy LSD ?
Dodano: 2014-02-09 10:58:38
Juz bralem bylo spoko, brak halucynacji.

U mnie 50 / karton
359112387.jpg
Ilość wiadomości: 9
Dodano: 2014-02-22 18:50:53
nikola po pierwsze to mef a nie mefa. mefedron to rodzaj meski ;) a jesli interesuje cie kwasowy trip to mozesz przylaczyc sie do mnie i kolegi w przyszlym tygodniu, on tez bierze pierwszy raz, wiec spoko. no i mysle ze spokojnie moge ci to dac skoro bralas grzyby to nie powinno cie nic zaskoczyc.

jesli chodzi o to co preferuje, to mdma to zupelnie inna kategoria niz lsd wiec nie ma co porownywac. ale wole lsd

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja