Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-03-25 15:17:27
Mam Pytanie. Czy ktos może osobiście zetknął się z tabletkami extazy potocznie zwanymi krązkami tabsami pigułami...?? Jeśli tak to jakie mają one działanie (silne/slabe)?? Jak dlugo trwa??? Jakie skutki?? Czy można sie od nich uzaleznić?? Czy są groźne?? Czy znajdę jakieś silniejdsze narkotyki doustne...?? Cz wśród nich znajdę jakiś które sprowokują doła i rozwiną myśli samobojcze?? Niee pytajcie dlaczego i nie krytykujcie mojej wypowiedzi!!
27734133.jpg
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2009-03-26 13:21:32
dobre pytanie:), a więc napiszę może na moim przykładzie - po dwóch tabsach, cholernie źle się czułam, wróciłam do domu blada jak ściana, chciałam wszystko zwrócić, ale było już za późno, położyłam się na łóżko i nagle dostałam skurcz chyba wszystkich mięśni jakie mam, szczękoscisk doprowadzał mnie do szału, pojawiły się lęki, na szczęście był ze mną mój facet (wściekły, bo nażarłam się tego gówna z kumplami, ale próbował za wszelką cenę mi pomóc), po kilku godzinach zasnęłam, ale wrażenia pozostały okropne, nigdy więcej nie mam zamiaru tego ruszać, z tego jednak co wiem moi znajomi czasem biorą to na imprezy, problem tylko w tym, że nie każdy tabs jest taki sam i nigdy nie wiadomo co dotego jest dodane, więc efekty mogą być naprawdę zróżnicowane, osobiście polecam kilka dobrych drinków, na drugi dzień przynajmniej jest zwyczajny kac, a nie walka z jakimś cholernym zjazdem:)
p-n
Gość
Dodano: 2009-03-28 10:55:23
Czesc, pisze prace magisterska na temat extasy. Jestem na etapie przeprowadzania badan posrod osob majacych doswiadczenia w tym temacie. Zwracam sie z prosba o wypelnienie ponizszej ankiety, ktora jest ANONIMOWA. Bede wdzieczna za szczere odpowiedzi! Dzieki! :))

http://www.ankietka.pl/survey/show/id/22389/extasy-badanie-opinii-i-doswiadczen-wynikajacych-z-zazywania.html
Gość
Dodano: 2009-04-14 19:05:55
Mam Pytanie. Czy ktos może osobiście zetknął się z tabletkami extazy potocznie zwanymi krązkami tabsami pigułami...?? Jeśli tak to jakie mają one działanie (silne/slabe)?? Jak dlugo trwa??? Jakie skutki?? Czy można sie od nich uzaleznić?? Czy są groźne?? Czy znajdę jakieś silniejdsze narkotyki doustne...?? Cz wśród nich znajdę jakiś które sprowokują doła i rozwiną myśli samobojcze?? Niee pytajcie dlaczego i nie krytykujcie mojej wypowiedzi!!
yedaj3
Gość
Dodano: 2009-04-20 16:12:34
Ludzie a czy nie lepiej samemu sie przekonac niz ciagle pytac a jak to a jak tamto dziala czy ktos ksiazke pisze a mozze do pracy magisterskiej a moze policyjne notatki albo sedzina jakas nie zebym byl ham ale bylem na odwyku 8 miesiecy suchy odwyk do wiadomosci a i po nim pale ziolo za co skazano mnie na 4/3 w zawiasach tak na marginesie wiec nie sprubujesz nie doswiadczysz nie odpowiesz dzieki i pozdro :))
Songo
Gość
Dodano: 2009-06-19 20:42:50
To moze zaczne tak. Extazki śa nieuzależnijące fizycznie bo nie je się ich ot tak na codzień. Ja jadłem i jem i nie zryło mi to bani. Na początek lepiej nie przesadzać z pigółami, i jeśc je z osobami które mają o tym pojęcie i oczywiście stanowczo jedna wystarczy, wsumie zależy też czy mocnę czy nie
majkac
Gość
Dodano: 2009-07-24 12:24:39
nie radze sie sugerowac dziesiejszymi tabletkami ktore sa dostepne na rynku bo extazy w nich nie ma.
substancja odpowiedzialna za dzialanie extazy to MDMA (http://pl.wikipedia.org/wiki/3,4-metylenodioksymetamfetamina) - z autopsji wiem ze efekty sa bardzo przyjemne i nigdy po tabletce ktora zawierala ww. substancje nie czulem sie źle.
natomiast to co znajduje sie w dziesiejszych tabletkach to najczesciej mCPP (wywołujące wymioty, ból głowy i głupkowate zachowanie, http://pl.wikipedia.org/wiki/1-(3-chlorofenylo)piperazyna ) i inne piperazyny, chociaz zdarza sie np. metamfetamina.

nigdy po zjedzeniu prawdziwej tabletki nie będziesz agresywny.
525086312.jpg
Ilość wiadomości: 36
Dodano: 2009-08-18 09:07:01
każdy narkotyk uzaleznia i wpływa na psyche, extazy tez, ten kto twierdzi inaczej jest w dużym błędzie
izTHATso?
Gość
Dodano: 2009-09-04 13:01:00
ibogaina tez uzaleznia?
Kfazar
Gość
Dodano: 2009-09-06 15:32:48
Akurat extasy jest jednym z najmniej uzależniających i najmniej szkodliwych środków. Na liście opublikowanej przez czasopismo Lancet znajduje się na 18 miejscu.

12345
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja