Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2013-05-11 22:55:09
Witam pale od 4 lat jakoś na początku rzadko kilka razy w miesiącu teraz kilka razy w tygodniu. Ostatnio zrobiłem sobie probe czy wytrzymam 2 miesiące bez palenia i nie stanowiło to dla mnie jakiegoś większego problemu nawet po tych 2 miesiacach nie za bardzo mnie ciągnęło do palenia nigdy nie brałem nic innego niż marihuana i haszysz. Czy to możliwe ze po takim czasie nie jestem uzależniony? Aaa i zauważyłem ze po tej przerwie palenie wydaje mi się jakieś mocniejsze..

Pozdrawiam :)
Gość
Dodano: 2013-05-11 23:16:47
Szkody, jakie palenie wywołuje w psychice i mózgu są czasami trudne do zauważenia dla osoby, która to robi.
http://www.youtube.com/watch?v=NItfRtBt6LU
1639686734.jpg
Ilość wiadomości: 32
Dodano: 2013-05-15 20:23:46
No właśnie a wyobraź sobie jak mocna będzie faza po 5 latach niepalenia tongue . Wszystko jest kwestią psychiki, jeden się po razie uzależni, a drugi nawet po wielu latach nie.
Ilość wiadomości: 15
Dodano: 2013-06-18 23:34:05
Staruszek Sam ma racje.
Moim zdaniem trawa uzależnia rożne osoby inaczej. Poza tym myśle ze uzaleznia stopniowo, z dnia na dzień coraz bardziej az osiagnie w pewnym momencie ekstremum uzaleznienia. Ale wszystko zalezy od psychy czlowieka, od jego silnej woli, od jego doswiadczen i problemow nie zwiazanych z narkotykami. Ale faktem jest ze uzależnia i w wielu przypadkach staje sie sposobem na zycie. Osoby majace sklonności depresyjne szybciej i bardziej odczuwaja skutki uzależnienia.
Choc moge sie częściowo mylic, w końcu dalej palę i zakłamuje rzeczywistość...

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja