Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2017-01-07 15:06:22
witam jestem tu nowa. interesuje mnie amfetamina. muszę wrócić po dwuletniej chorobie do pracy.
Gość
Dodano: 2017-01-07 22:07:47
Narkotyki niszczą i nic za to nie dają. Amfetamina również.
Gość
Dodano: 2017-01-10 22:10:28
To wróć do pracy i nie interesuj się amfą.
C.Z.
Gość
Dodano: 2017-01-23 21:14:11
Dokładnie, wroc do pracy i nie kombinuj heh...Na fecie sie fajnie pracuje jak wezmiesz, to fakt, ale w pierwszy dzien brania. Na drugi dzien zeby sie dobrze czuc bedziesz musiala powtorzyc. I tak w kólko, az sie wykonczysz heh...Jednorazowo, raz na jakis czas OK, ale w robocie nie mysl o takich rzeczach - najlepiej sie pracuje jak jest sie wypoczętym na trzezwo.
Gość
Dodano: 2017-02-12 18:38:16
Lepiej z tym nie zaczynaj... Teraz czuje się źle.. Ogólnie to masz dużo energii no jest fajnie nie ukrywajmy, nie znam żadnej osoby, która by powiedziała że nie lubi coś przyjebać.. Nie będę się rozpisywać co po tym jest, bo możesz to wszystko znaleźć w internecie..
Najpierw zaczyna się niewinnie bierzesz raz na jakiś czas. Na zwale obiecujesz sobie że już więcej nie weźmiesz tego syfu. Ale przychodzi następny raz, choć wiesz że na drugi dzień będzie zwała.. Później jednak przychodzi taki okres że nie chcesz już dopuszczać do zwały, bo szkoda Ci życia: na sen, na odpoczynek, na jedzenie i zaczynasz sięgać po coraz większe dawki.. Brak snu na pędza że słyszysz dziwne rzeczy, czasami coś widzisz w ciemnościach, naprawdę nie jest fajnie tzn. najpierw jest fajnie, bo masz tą świadomość i bawi Cię to i wiesz że Twoja wyobraźnia szaleje przez ten brak snu.. Później jest też tak że zaczynasz zamykać się w sobie i mimo to że siedzisz w gronie to nie chcesz z nimi rozmawiać, nie chcesz z nimi siedzieć, ale nie chcesz jednak iść do domu, bo boisz się że oni coś wiedzą o Tobie i nie chcą Ci tego powiedzieć.. Ale wmawiasz sobie że może jednak dowiesz się o co chodzi. Ogólnie wł. się chore jazdy.. No ale z drugiej str. u mnie wystąpiły takie objawy, bo po prostu się odpaliłam/odpaliłem i za długo leciałam/leciałem z tematem..
Ogólnie mój staż z tym jest dość długi (zawsze witaminy) ogólnie wcześniej było spoko.. Dzisiaj skarżę się na bolę w klatce piersiowej.. Trudno jest mi spędzać weekend bez tego gdzie wszyscy wokół mnie zażywają.

Praca i to nie jest dobrym połączeniem, ponieważ możesz stracić przez nią pracę szybciej niż Ci się wydaje. Jeżeli interesuje Cię amfetamina w pracy to podziwiam naprawdę.. Ale musisz liczyć się z tym że to nie jest rozwiązanie.. Najlepiej jest żyć na trzeźwo, zawsze możesz skontrolować co chcesz zrobić, czy powiedzieć. A amfetamina przyjmowana codziennie to nic dobrego.
Ale to jest tylko to co mi się przydarzyło, wychodzę z założenia że to jest Twoje życie zrobisz jak będziesz chciała. Każdy uczy się na błędach..

Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja