Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2009-01-27 11:07:59
chandlaz narkotykow. chce uratowac wiele mlodych osob. jak go wsypac aby samemu nie miec problemow ;/ policja jest zamieszana w to bagno. macie jakies ciche instytucje itp zajmujace sie tego typu sprawami?
dziekuje za pomoc
Gość
Dodano: 2009-01-29 20:29:17
j.w
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2009-02-03 16:06:24
prosze niech ktoś mi pomoże!!!
znam chłopaka który jest delerem a ja chce mu pomóc
co mogę zrobić????????????????? on nie wie ze ja wiem czym sie zajmuje....
pomóżcie prosze
Dodano: 2009-02-06 10:23:36
Halo Jadziu...sprawa nie jest latwa,chwalebne,ze chcesz pomoc!Mam pytanie,czy ten chlopak zazywa jakiekolwiek narkotyki?Ja tez znam delera z tym,ze on zazywal i wiesz co mu pomoglo,zlapali go i na dzien dzisiejszy jest na terapi i od 6 m-y niebierze,ale dalej rozprowadza to jest takie cholernie glupie!!!!Jestem matka,mam 2 synow w wieku 15lat i 16 i jestem taka rozzalona,wsciekla na tych delerow-boze obudzcie!!! sie i pomyslcie,ze to wasze dzieci moga brac a wy sie!!! do tego pzylozyliscie!!!moze to cos da do myslenia tym wszystkim delerom,ktorzy mysla,ze to dobry pomysl na zarobek....
muka
Gość
Dodano: 2009-02-10 14:14:10
Nie rozumiem... policja jest w to zamieszana...
O co chodzi??
Zadzwoń na policje z budki tel. dostanie zawiasy i bedzie po sprawie wiecej nie tknietego gówna.
adams
Gość
Dodano: 2009-02-10 21:06:47
widzisz jest taka sprawa. zostal kiedys zlapany przez policje z ytym gownem ale nic mu nie zrobili. kazdy o tym wie. jest to mala miejscowosc co kazdy wie o kazdym. teraz z nim na 99% wspolpracuja i maja dole za to co sprzeda. koles nigdzie nie pracuje a zyje lepiej jak nie jeden smiertelnik. co zadzwonie na policje a oni powiedza ze zrobia mu wejscie na chate tylko ze przed tym go ostrzegna !!!
Ilość wiadomości: 5
Dodano: 2009-02-12 16:06:10
Witam.
Uważam, że cel jest szczytny!
Może spróbuj tu
ANTYNARKOTYKOWY TELEFON ZAUFANIA 0801199990
lub jeszcze jedna opcja
ZATRZYMAĆ PRZEMOC 0800120148
Anonimowa Bezpłatna Infolinia Komendy Stołecznej Policji
Połączą Cie pewnie z główną jednostką a nie tą rejonową. Pozdrawiam Cię serdecznie// Minefield
Dodano: 2009-02-12 18:59:45
Nie on nie bierze to znaczy kiedyś tylko spróbował ale to było kilka lat temu z jakieś 6.... a teraz tylko handluje a ja nie wiem co zrobic zeby mu pomoc....
adams
Gość
Dodano: 2009-02-15 15:27:27
Minefield DZIEKI !!! pozdrawiam
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2009-03-09 00:25:05
Jadziu powinnaś skorzystać z podanych Ci w poście numerów tel. i powiadomić odpowiednie osoby o problemie....
Ludzie często się boją,nie chcą wtrącać,a handelek kwitnie...mój syn jest teraz w szpitalu psychiatrycznym z powodu psychozy ponarkotycznej,bo też znaleźli się tacy co dostarczali towar.....poza tym nie wierzę aby ten człowiek tylko rozprowadzał---napewno też bierze,jeśli poniesie tego konsekwencje prawne to może to uratować jego życie i wielu innych dzieciaków którym sprzedaje.....

12
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja