Forum
Autor
Wiadomość
Gość
Dodano: 2012-09-10 23:29:42
To najlepiej tą przerwę zacznij już TERAZ. Dla swojego dobra, nie mówiąc już o dziecku.
Amf+
Gość
Dodano: 2012-12-12 18:15:38
Jesteś skończoną idiotką.
JR
Gość
Dodano: 2013-01-16 13:49:32
http://www.szkolnictwo.pl/index.php?id=PU2729 ta informacja jest rzetelna
Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2013-05-05 17:32:57
A co ma sie stac jak nie bedziesz brala w czasie ciazy to nic sie nie stanie,wczesniejsze branie nie ma nic wspolnego z terazniejsza sytuacja, co to za debil wymyslij ze amfetamina raz wzieta zostaje w mózgu na cale zycie, chyba u ciebie zostalo bo takie pierdoly gadasz.Amfetamina utrzymuje sie w organizmie do 3 dni pozniej juz nic tam nie ma.Co do uszkodzen mózgu to musialbys cpac ciagiem kilka lat zeby ci uszkodzila mózg, nie jest wcale tak latwo rozwalic uklad nerwowy,juz nie wspomne o tym ze mózg ma funkcje naprawcze,fakt branie amfetaminy to nic dobrego bo czlowiek sobie sma skraca zycie na wlasne zyczenie.
Patrix
Anonim
Gość
Dodano: 2013-05-07 01:28:11
Już od kilku dni spóźnia mi się okres... Nie byłam jeszcze u ginekologa, ale jestem prawie pewna, że jestem w ciąży (logiczne przeanalizowanie kalendarzyka i sposobu antykoncepcji)... Mam pytanie do osób, które faktycznie miały doczynienia z tym tematem: jak branie amfetaminy w czesnym etapie ciąży (1 miesiąc max 2) wpływa na rozwój płodu ? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Gość
Dodano: 2013-05-07 13:38:58
Idź z tym do lekarza, bo na forum to raczej amatorzy siedzą i dowiesz się jedynie teorii i domysłów różnych osób. A tu może chodzić o zdrowie dziecka.
Nadia
Gość
Dodano: 2013-11-19 04:01:08
Kochana przestan brac i zachodz w ciaze.Mialam przed ciaza kontakt z narkotykami nie raz,w ciąży nic i urodziłam zdrowego syna.Pytnie czy jesteś gotowa na macierzyństwo jesl cpasz.Uwiezsz ze je jeśli jesteś wjebana zaczniesz znowu.Ppzyjda nieprzespane noce,stres itd.Znam to z autopsji.Nie oceniam cie ale to nie czas na dziecko.Uporaj się najpierw z problemem

12
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja