Forum
Autor
Wiadomość
Gość
Dodano: 2016-09-21 09:25:17
Hej wszystkim. !

Mam pytanie..Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nigdzie na internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi.. Czy wie ktoś z was ile trzeba przed ciążą mieć przerwy od amfetaminy ? I czy kiedy biorę amfetaminę zrobię sobie odpowiednią przerwę a potem zajdę w ciążę może to mieć jakiś wpływ na rozwój dziecka ?

Proszę was jak ktoś ma zamiar mnie bez sensu krytykować a nie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi na pytanie zadane w temacie to lepiej niech się nie udziela bo to mija się z celem.

By
Ilość wiadomości: 17
Dodano: 2016-09-21 17:14:47
Reguły niema . moja żona ( wtedy jeszcze dziewczyna ) sporo pizgała ze mną na weakendach a przestała gdy do wiedzieliśmy się że jest w ciąży a syn zdrowy . lepiej zrób z miesiąc przerwy żeby sprawdzić czy dasz radę zrobić przerwę
Collison
Gość
Dodano: 2017-01-24 22:29:22
Żadna przerwa nic Ci nie da. Zmiany w systemie nerwowym po amfetaminie są nieodwracalne. Reguła jest prosta, im dłużej bierzesz tym uszkodzenia większe..
Co do ciąży po takim trybie życia to podzielę się refleksjami. Dziecko może urodzić się zdrowe lub chore, na pewno ma większe szanse być chore niż przy rodzicach ze zdrowym trybem życia. Ze znanych mi przypadków to na pewno mogę stwierdzić, że dzieci po takim trybie życia rodziców są nerwowe, ADHD, szybkie wpadanie we wściekłość. Ciągłe ruchy, nie mogą usiedzieć ani minuty w spokoju. Inteligencja w znanym mi przypadku jest dobra albo bardzo dobra ale wychowywanie to męka (nadpobudliwość, ADHD). Co do innych dolegliwości to mam za małą wiedzę. Radzę rodzicom rozwagę i myślenie o przyszłości jeśli chce się brać narkotyki to stajecie się odpowiedzialni za los dzieci. Wydaje mi się, że wpływ alkoholu w porównaniu do narkotyków jest dużo mniejszy i przy odrobinie szczęścia może nawet nie wystąpić.

123
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja