Forum
Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2012-08-21 18:26:00
Hej wszystkim. !

Mam pytanie..Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nigdzie na internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi.. Czy wie ktoś z was ile trzeba przed ciążą mieć przerwy od amfetaminy ? I czy kiedy biorę amfetaminę zrobię sobie odpowiednią przerwę a potem zajdę w ciążę może to mieć jakiś wpływ na rozwój dziecka ?

Proszę was jak ktoś ma zamiar mnie bez sensu krytykować a nie udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi na pytanie zadane w temacie to lepiej niech się nie udziela bo to mija się z celem.
Edytowany 2 razy (Ostatnio: 2012-08-21 18:31:24).
Gość
Dodano: 2012-08-21 23:02:39
Nie wiem, czy amfitura ma brana przed ciążą może mieć wpływ na nią i na rozwój dziecka. Ale ponieważ jest to środek psychotropowy to nie można tego wykluczyć. Marycha np. taki wpływ ma.
Inną kwestią jest twoja gotowość do macierzyństwa, jeśli bierzesz. Bo nawet jeśli na okres ciąży zrobisz przerwę nie uczyni to ciebie osobą całkowicie wolną. Chyba, że traktujesz lekko urodzenie małego, bezbronnego człowieka, które będzie na ciebie zdane i zależne od twojej opieki. A ty będziesz zależna od czegoś innego i to będzie pochłaniać twoją uwagę, pieniądze, czas.
Nie krytykuję cię. Zachęcam do zastanowienia się.
M
Gość
Dodano: 2012-08-22 10:34:03
Gdy zaszłamw ciąże pierwsze 11 tygodni też brałam i to oporowo bo nie wiedziałam jeszcze wtedy ze jestem w ciązy. Odrazu jak się dowiedziałam starałam się nie brać bałam się ze z małą bedzie coś nie tak ale naszczęscie urodziła się zdrowa przez cesarkę gdyż miałam bardzo duże cisnienie i ogromne opuchnięcia ale nie wiem czy miala na to wplyw amfetamina bądz papierosy .
Dodano: 2012-08-22 11:47:51
Gość, Nie planuję narazie ciąży w ogóle, jestem młoda i jeszcze na to nie jestem gotowa, ale pytam tak na przyszłość. :) M cieszę się córeczka zdrowa i pocieszyłaś mnie trochę bo boję się mojej ciąży kiedyś i tego co będzie z dzieckiem.
p.
Gość
Dodano: 2012-08-23 17:26:11
http://zycienaskraju.blogspot.com/ polecam !
Staruszek Sam
Gość
Dodano: 2012-08-29 09:49:05
Z tego co wiem amfa raz zażyta zostaje w mózgu do końca życia. Jak każda używka może mieć negatywny wpływ na płód. Przecież nawet picie kawy, nie jest zalecane w dużej dawce. A amfa to stymulant i działa podobnie. Jest zaliczana do twardych narkotyków, bo całkiem nieźle ryje beret i bardzo silnie uzależnia psychicznie, kto próbował i mu się spodobało dobrze o tym wie. A skoro Tobie ryje to jak myślisz, jak będzie z taką małą delikatną istotką. Lepiej się porządnie zabezpiecz przed niechcianą ciążą, bo to różnie bywa, a potem może być ryk.
futryna
Gość
Dodano: 2012-08-29 15:23:56
Każda kreska osłabia twój organizm. Nie wiem ile bierzesz ale powiedzmy jak bedziesz brała przez miesiąc i zajdziesz w ciążę jest większe prawdopodobieństwo, że dziecku coś się stanie ... Nie to, że od razu umrze, bo brałaś tylko poprostu w jakimś trochę większym stopniu płód będzie zagrożony niż tak normalnie .
zizi
Gość
Dodano: 2012-09-04 20:24:11
jak mozesz pytac najpierw musisz byc odpowiedzalana za swoje zycie a nie jestes bo cpasz , male zycie to nie zabawka trzeba umiec je wychowac kochac i dac przyszlosc, a twoja przyszlosc dzisaiaj to bagno ,
1639686734.jpg
Ilość wiadomości: 32
Dodano: 2012-09-05 18:26:05
Amfetamina wraz z krwią, przedostaje się przez pempowinę do płodu. Skoro dorosłej osobie, o ukształkowanym już mózgu, amfa uszkadza mózg, to jak myślisz jaki to będzie miało wpływ na malutki płód.
Dodano: 2012-09-10 22:07:27
Staruszku Sam. !
Ja się pytam co będzie z dzieckiem jeśli przed ciążą zrobię sobie DŁUGĄ przerwę. Czytaj uważnie, a potem się wypowiadaj.

12
Odpowiedz
Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja