Forum
Przeglądasz profil użytkownika

dytko

Tematy
Prezent dla mojego chłopaka Witam chciałam was poprosić o radę. Mój chłopak ma urodziny za trzy tygodnie a ja jeszcze nie...
Komiksy Witam czy są na tym forum jacyś fani komiksów tak jak ja? Interesuję się tematem do roku i muszę...
Fitness klub - Kraków Witam ponieważ zbliża się lato czas zadbać o formę postanowiłam więc wybrać się na siłownię i tak...
Proszę o pomoc w wyborze prezentu Witam mój brat ma za miesiąc urodziny zaczęłam szukać dla niego prezentu. Mój brat od kilku lat...
jaki prezent dla piłkarza? Witam tak jak w temacie chciałam się Was poradzić co kupić na urodziny chłopakowi który od kilku...
Co po maturze? Witam jestem tegoroczna maturzystką i zastanawiam się nad zawodem wizażystki. Zawsze podobał mi się...
Szkoły policealne Witam tak jak w temacie zastanawiam się nad zmiana swojego życia. By to zrobić chciałabym zdobyć...
Problem z ubezpieczycielem Witam jeśli ktoś z Was ma taki problem jak ja miałam to mogę polecić kancelarię Solvia z Łodzi...
Dietetyk online Witam jeśli walczycie z problemami żywieniowymi a w Waszej okolicy nie ma dobrego specjalisty mogę...
Buty piłkarskie Witam od niedawna zacząłem trenować piłkę nożną. Wysiłek fizyczny w takiej formie bardzo pomaga mi...

Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja