Forum
Przeglądasz profil użytkownika

sylwia24

Sygnatura:
a może ktoś był na terapi w karczewiu ul anielin 2
Tematy
mui był już na dnie mój chłopka ćpał narkotyki mui był już na dnie mój chłopka ćpał narkotyki poszedł na terapie i jest iny człowiekiem skoczył...
Udzielę pomocy- Zapraszam wiem jakie to uczucie jest sama jestem w tym przypadku mam chłopaka na odwyku i już jest tam 5...
Udzielę pomocy- Zapraszam wiem jakie to uczucie jest sama jestem w tym przypadku mam chłopaka na odwyku i już jest tam 5...
JUZ NIE MAM SILY !!! muj chłopak jest na terapi w karczewiu od 14.12.2012.a wyjdzie 14.12.2013 juz troche zrozumiał...
Pomóżcie!! zostawiam numer gg 45725385 jak ktoś ma ochote popisać otym
Pomóżcie!! Poradnik ja sobie radzić jak ktoś jest na terapi Opisane rużne sytułacje Rożdzielenie bez osub...
Pomóżcie!! nie wolno sie podawać bo ta osoba widzi to jak pani sie podaje musi pani dużo siły mieć
Pomóżcie!! nie wolno sie podawać bo ta osoba widzi to jak pani sie podaje musi pani dużo siły mieć
Pomóżcie!! tszeba mieć nadzieje muj chłapak brał ale teraz zrozumiał i jest na terapi tak moja teściowa...
OTU-Smażyno Poradnik ja sobie radzić jak ktoś jest na terapi Rożdzielenie bez osub bliskich na kilka miesiecy...

Copyright © 2008-2010 Narkotyki.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kliknij tutaj aby skontaktować się z administratorem.
Autoagresja